Santé  •  Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe

Komitet Zdrowie Spotkanie z Adamem Jarubasem, posłem do Parlamentu Europejskiego

online (Teams),

Język :
polski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Wydarzenie bezpłatne i przeznaczone dla wszystkich firm członkowskich z sektora ochrony zdrowia.

Wydarzenie online. Wymagana rejestracja. Link zostanie przesłany tylko do zarejestrowanych osób.

ZALOGUJ SIĘ

Wydarzenie wyłącznie dla członków CCIFP. Prosimy o zalogowanie się w celu rejestracji.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Adamem Jarubasem, posłem do PE na temat polskiej prezydencji w UE i reformy prawa farmaceutycznego UE.

Podczas Okrągłego Stołu Farmaceutycznego UE, który miał miejsce 31 stycznia 2024 roku w Parlamencie Europejskim dyskutowano o tym, jak zapewnić Europejczykom nieprzerwany dostęp do leków i zwiększyć strategiczne bezpieczeństwo zdrowotne UE w ramach reformy unijnego prawa. Wydarzenie zorganizowane przez europosła Adama Jarubasa było półmetkiem negocjacji w ramach największej od dwudziestu lat reformy unijnego prawa farmaceutycznego, stanowiąc preludium do wdrażania inicjatyw dotyczących krytycznych niedoborów leków w UE.

W kontekście tych ważnych wydarzeń pragniemy podczas spotkania omówić możliwe działania oraz współpracę między instytucjami, które miałyby na celu skuteczne zarządzanie kwestiami związanymi z sektorem farmaceutycznym, zdrowiem publicznym oraz promocją innowacji mająmi bezpośrednie przełożenie na zdrowie i życie milionów obywateli Unii Europejskiej.

Gościem specjalnym będzie Adam Jarubas, poseł do Parlamentu Europejskiego IX kadencji, przewodniczący stałej Podkomisji Zdrowia Publicznego SANT w PE.

Spotkanie odbędzie się online w języku polskim. Wymagana rejestracja - link zostanie wysłany tylko do zarejestrowanych osób.


Przed zapisem na dane wydarzenie, prosimy zapoznać się z Regulaminem komitetów CCIFP: 

REGULAMIN

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!