Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Zarządzanie

Komitet Retail #Innovation Hub: Auchan Go nowy wymiar zakupów

siedziba CCIFP, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Język :
polski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Wydarzenie bezpłatne przeznaczone dla firm członkowskich płacących składkę standard lub wyższą.

Wydarzenie stacjonarne. Udział online możliwy dla firm spoza Warszawy.

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na spotkanie Komitetu Retail, podczas którego zaprezentujemy pierwszy w pełni autonomiczny sklep innowacyjnego konceptu Auchan GO.

Zapraszamy na spotkanie Komitetu Retail #Innovation Hub CCIFP, podczas którego zaprezentujemy pierwszy w pełni autonomiczny sklep innowacyjnego konceptu Auchan GO.

Sieć Auchan Polska uruchomiła w czerwcu 2023 r. w Warszawie pierwszy w pełni autonomiczny sklep w ramach innowacyjnego konceptu Auchan GO. Bezobsługowy sklep czynny 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, umożliwia klientom robienie zakupów w wyjątkowo szybki i komfortowy sposób. Oferuje przy tym typową dla sieci Auchan Polska urozmaiconą ofertę, także produktów świeżych. Innowacyjne rozwiązania opierają się na technologii sztucznej inteligencji. Polska jest pierwszym rynkiem, na którym sklep Auchan Go został w pełni otwarty dla konsumentów, po udanych testach konceptu przeprowadzonych we Francji.

Spotkanie poprowadzą eksperci Auchan Polska: Katarzyna Tokarewicz, dyrektorka ds Transformacji, Organizacji i Projektów oraz Bohdan Artemov.


Przed zapisem na dane wydarzenie, prosimy zapoznać się z Regulaminem komitetów CCIFP: 

REGULAMIN

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!