Komitet Finanse i Podatki

Komitet Podatki

CCIFP
Al. Jerozolimskie 93
02-001
Warszawa

Język : polski

Cena :
Wydarzenie jest bezpłatne - zarezerwowane dla przedstawicieli firm stowarzyszonych

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

W dniach 29.08 oraz 19.09 odbyły się spotkania z Wiceministrem finansów Tadeuszem Kościńskim oraz szefami departamentów podatków dochodowych i systemu podatkowego w sprawie obecnie obowiązujących przepisów dotyczących podatku u źródła.

 

Wskazano, że w Ministerstwie podejmowane są horyzontalne działania mające na celu dostosowanie obowiązujących przepisów do obecnych realiów ekonomiczno – gospodarczych. Podkreślono w czasie spotkań, że Ministerstwo bacznie przygląda się problematycznym kwestiom związanym ze stosowaniem nowego reżimu WHT.

 

Kolejne spotkanie będzie miało miejsce w ramach tzw. Komitetu Podatki, który odbędzie się w środę 2 października br. o godzinie 13:00 w siedzibie CCIFP. Celem spotkania jest krótkie podsumowanie wniosków omawianych w czasie spotkań oraz dyskusja nad kierunkiem dalszych działań i obranych strategii.


Prowadzenie: Monika Lewandowska, Crido.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim i jest skierowane do firm, które zatrudniają ponad 10 osób.
Liczba miejsc dla firm doradczych jest ograniczona​​​​​​​.

 

W celu rejestracji na spotkanie, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: joanna.jaroch@ccifp.pl

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!