Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Energia i Środowisko

Komitet klimatyczny: Czy warto poprawić efektywność energetyczną przedsiębiorstwa?

Język :
Polski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Wydarzenie bezpłatne

Komitet skierowany jest do firm, które płacą składkę na poziomie standard lub wyższą.

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na najbliższe spotkanie Komitetu klimatycznego.

Zgodnie z Ustawą o Efektywności Energetycznej z 20 maja 2016r każda duża firma jest zobowiązana do przeprowadzania audytu energetycznego przedsiębiorstwa co 4 lata. Podczas spotkania eksperci z Veolii przybliżą jak i kiedy audyt powinien być prowadzony, ale przede wszystkim - jak warto ten audyt wykorzystać, aby zoptymalizować efektywność energetyczną. Większość z przedsiębiorstw już wdraża globalne cele mające ograniczyć emisję dwutlenku węgla. Jak wdrożyć rekomendowane w audycie przedsięwzięcia, aby były one korzystne zarówno dla firmy i dla środowiska?

Omówione zostaną konkretne przykłady realizacji, które bezpośrednio wpłynęły na wzrost efektywności energetycznej przedsiębiorstw, z jednoczesnym ograniczeniem negatywnego wpływu na środowisko.

 

Prelegenci:

Krzysztof Rossa - Kierownik Działu Efektywności Energetycznej, Veolia Energia Warszawa S.A.

Robert Katzor - Project Manager, Veolia Industry Polska

 

Komitet skierowany jest do firm, które płacą składkę na poziomie standard lub wyższą. Ponadto, firmy członkowskie pragnące należeć do jednego z Komitetów muszą prowadzić działalność zawodową związaną z tematami prac Komitetu.

Liczba miejsc dla firm doradczych jest ograniczona. 

Regulamin komitetów dostępny jest: https://www.ccifp.pl/fileadmin/cru-1615279601/cru-1614088397/cru-1613386395/cru-1612770587/cru-1612770587/cru-1612770587/pologne/docs/Regulamin_Komitety_sektorowe_CCIFP_12012021.pdf

 

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!