Komitety  •  Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Nieruchomości

Komitet HR: Nowy Ład – zmiany w PIT oraz składce zdrowotnej

Język :
polski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Udział w spotkaniu dla firm stowarzyszonych jest bezpłatny.

Obecność firm doradczych jest ograniczona. Przepraszamy za niedogodności.

Passé

L'événement est terminé.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Komitetu HR poświęcone tematyce zmian w PIT oraz składce zdrowotnej. Spotkanie w formie zdalnej na ZOOM.

W projekcie Nowego Ładu zawarte są zmiany w PIT oraz w składce zdrowotnej. Zmiany te są istotne zarówno dla pracodawców, jak i dla osób prowadzących działalność gospodarczą.  Z tego powodu już w czerwcu przygotowaliśmy stanowisko dotyczące tych zagadnień.

Ponieważ posiadamy biegłą znajomość konkretnych zapisów w projekcie Nowego Ładu, które dotykają zmian w obszarze kadr i płac,  kontynuujemy tę dyskusję, reprezentując Państwa głos.

Michał Wodnicki, partner w zespole Human Advisory Services w CRIDO, przedstawi planowane zmiany i komentarz ekspertów CRIDO w tym zakresie. Zaprosimy również Państwa do dyskusji o możliwych postulatach w celu wypracowania wspólnego stanowiska naszej Izby (z perspektywy podatkowej, ubezpieczeniowej oraz rynku pracy).

Wszystkim zainteresowanym osobom do dnia 25 sierpnia prześlemy draft stanowiska, aby podczas spotkania móc przedyskutować zarówno planowane zmiany, jak i nasze uwagi do Nowego Ładu. Termin konsultacji mija 30 sierpnia br.

Jeśli macie Państwo specyficzne postulaty, które chcielibyście, aby zostały uwzględnione w naszym stanowisku, zachęcam do przesłania ich do 23 sierpnia, do końca dnia.

Prowadzący: Michał Wodnicki, partner w zespole Human Advisory Services w CRIDO

 

Z uwagi na znaczenie poruszanego zagadnienia, udział w tym Komitecie jest otwarty wyjątkowo dla wszystkich firm niezależnie od wielkości i poziomu składki.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!