Komitet HR - Emerytury naszych pracowników - czy jest to problem firm?


CCIFP, Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
bezplatne, zarezerwowane dla firm stowarzyszonych

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Emerytury naszych pracowników - czy jest to problem firm? Zapraszamy na spotkanie Komitetu HR, aby podzielić się doświadczeniami dotyczącymi programów emerytalnych i wszelkich metod ich tworzenia w praktyce. Ostatnie zmiany w systemie emerytalnym (m.in: obniżenie składki na OFE oraz przejęcie przez ZUS ponad połowy środków zgromadzonych w OFE), zapewne spowodują obniżenie przyszłych emerytur. Spośród dostępnych na rynku możliwości oszczędzania na dodatkową emeryturę, najtańszy i jednocześnie najbardziej efektywny produkt emerytalny może zapewnić pracownikowi jego pracodawca.

 

>

Będziemy również gotowi do dyskusji i odpowiedzi na pytania dot. programów organizowanych w zakładach pracy m.in.:

  • Jak? kwotę należy oszczędzać na przyszł? emeryturę z III filaru?
  • Jakie s? kryteria wyboru produktu oszczędnościowego (emerytalnego)?
  • Zalety i wady poszczególnych formy programów,
  • Metody optymalizacji warunków programu (wpływ poszczególnych opłat na efektywność inwestycji).

Spotkanie będ? moderować praktycy rynku benefitów pracowniczych, w tym rozwi?zań emerytalnych: Katarzyna Jałkowska i Cezary Jaźnicki z firmy Gras Savoye Polska.

Gras Savoye należy do czołówki firm brokerskich w Polsce, a firma matka Gras Savoye S.A., jest jednym z największych brokerów na świecie.

Cezary Jaźnicki pracuje w spółce od 1995 roku, obecnie jest Dyrektorem Departamentu Employee Benefits. Odpowiadał za przygotowanie jednych z pierwszych nowoczesnych programów emerytalnych w Polsce m.in. w 1996 roku dla pracowników Banku Handlowego w Warszawie oraz PTK Centertel. Uczestniczył w negocjacjach i wdrożeniu ponad 20 programów emerytalnych lub oszczędnościowych w zakładach pracy.

Katarzyna Jałkowska pracuje w spółce od 2005 roku. Przygotowała, wdrożyła i odpowiada za bież?ce funkcjonowanie szeregu programów oszczędnościowo-kapitałowych, finansowanych z różnych źródeł.

Komitet HR przeznaczony jest dla Dyrektorów HR firm stowarzyszonych w CCIFP. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 3.03.2014 na adres: joanna.jaroch@ccifp.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Więcej informacji: Joanna Jaroch - Pszeniczna, joanna.jaroch@ccifp.pl.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!