Komitet Energetyki i Środowiska - Premier Waldermar Pawlak


CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
bezpłatne, zarezerwowane dla firm członkowskich

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Serdecznie zapraszam na spotkanie Komitetu Energetyki i Środowiska. Gościem specjalnym będzie Premier Waldemar Pawlak. Temat spotkania: Trendy i nowe technologie w polskiej energetyce. Pan Premier jest ekspertem z zakresu energetyki, gospodarki i działania rynków finansowych. Orędownik wzmocnienia zewnętrznej polityki energetycznej UE, osiągnięcia polskiego i regionalnego bezpieczeństwa energetycznego, a także rozwoju nowych technologii.  

 

>

Premier Waldemar Pawlak jest politykiem z ponad 20 letnim stażem w Polskim Stronnictwie Ludowym, którego był prezesem w latach 1991–1997 i 2005–2012. Dwukrotny prezes Rady Ministrów (w 1992r. oraz w latach 1993–1995), oraz poseł na Sejm nieprzerwanie od 1989 roku. W latach 2007-2012 był wicepremierem i ministrem gospodarki, a także Prezesem Warszawskiej Giełdy Towarowej.

Komitet poprowadzi: Agata Pawłowska, CEC Government Relations

Więcej informacji: Joanna Jaroch – Pszeniczna, joanna.jaroch.ccifp.pl, tel. 22 696 75 83

Spotkanie jest bezpłatne, zarezerwowane dla firm członkowskich. Liczba miejsc ograniczona.

Spotkanie obędzie się w języku polskim.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!