Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Komunikacja i PR

Komitet ds. Mikrofirm: spotkanie z Adamem Abramowiczem, Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców

Siedziba CCIFP, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Język :
polski

Cena : Wydarzenie jest bezpłatne i skierowane do wszystkich MŚP

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na spotkanie inaugurujące działalność nowego komitetu CCIFP – Komitetu ds. Mikrofirm. Naszym gościem będzie Adam Abramowicz, Rzecznik MŚP.

Zapraszamy na spotkanie inaugurujące działalność nowego komitetu CCIFP – Komitetu ds. Mikrofirm. Naszym gościem będzie Adam Abramowicz, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców, doświadczony działacz na rzecz wspierania i ochrony małych i średnich podmiotów gospodarczych. 

Małe przedsiębiorstwa stanowią istotną część firm stowarzyszonych w ramach CCIFP nie tylko z uwagi na ich liczebność, lecz także kluczową pod wieloma względami rolę, jaką pełnią w gospodarce.  Identyfikacja trudności, z którymi się zmagają oraz reprezentowanie ich interesów jest jednym z celów Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Jest celem szczególnie istotnym w dobie inflacji, kryzysu gospodarczego, znacznego wzrostu kosztów energii i gazu, podwyżek składek ZUS i niepewności wywołanej zmianami podatkowymi. Aktualna sytuacja ekonomiczna, która jest powodem do niepokoju dla dużej części naszych firm członkowskich, stanowi dla nas silną motywację do uruchomienia odrębnego komitetu tematycznego, który będzie skupiał się wokół problemów dotykających najmniejszych przedsiębiorców.

Głównym celem E-Komitetu ds. Mikrofirm (który docelowo przybierze formę spotkań online) będzie dostarczenie przedsiębiorcom  konkretnych narzędzi i rozwiązań ułatwiających prowadzenie ich działalności

Gościem specjalnym inauguracyjnego spotkania Komitetu będzie Adam Abramowicz, rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców. Celem spotkania jest poznanie zarówno Państwa potrzeb i problemów, które stanowią dla Państwa barierę w rozwoju, a także opracowanie tematyki kolejnych spotkań. Będzie to również okazja do poznania planów Rzecznika w perspektywie najbliższych miesięcy, a także do skonfrontowania wyzwań stojących przed naszymi członkami z wyzwaniami firm zgłaszanych do urzędu Rzecznika.

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!