Komitet Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)

Komitet CSR - Kulturalne związki - relacje biznesu i nowoczesnych instytucji kultury i edukacji

Cena :
bezpłatne / gratuit

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Dzisiejsze muzea już dawno wyszły w swojej działalności poza ramy stricte wystawiennicze. Skala i różnorodność prowadzonych przez nie projektów artystycznych, edukacyjnych i społecznych sprawiają, że coraz częściej stają się one ważnym elementem polityki CSR firm. O związkach między biznesem, a kulturą opowiemy na najbliższym spotkaniu Komitetu CSR.

 

Tym razem zaprosimy Państwa do Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, gdzie porozmawiamy o włączaniu się biznesu w działania kulturalne i edukacyjne. Wraz z ekspertami opowiemy o aktualnych trendach w zakresie Corporate Cultural Involvement, jako kategorii działań CSR, a także zaprezentujemy kilka dobrych praktyk z tego obszaru.

Będą Państwo mieli okazję poznać projekty realizowane przez Muzeum oraz zastanowić się nad możliwymi formami współpracy. Swoimi doświadczeniami podzielą się przedstawiciele firmy BNP Paribas oraz Fundacji Kronenberga.

Na koniec spotkania zaprosimy Państwa do zwiedzenia Muzeum wraz z przewodnikiem. 

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 17.10.2019. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o zaznaczenie, czy będą Państwo chcieli uczestniczyć w zwiedzaniu po części merytorycznej wydarzenia.

Spotkanie odbędzie się wyłącznie w języku polskim.

KONTAKT: Mariusz Kielich, mariusz.kielich(@)ccifp.pl, tel. 507 121 269

 

Partner

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!