Komitet

Komitet CSR - jak redukować zużycie surowców w biurze - praktyczne rozwiązania dla firm

siedziba CCIFP, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Język :
polski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : bezpłatne

Passé

L'événement est terminé.

Pokażemy jak w prosty sposób możesz zredukować zużycie surowców w biurze i tym samym dbać o planetę i generować oszczędności finansowe.

Najbliższe spotkanie Komitetu CSR poświęcone będzie praktycznym aspektom ograniczania zużycia zasobów w pracy biurowej. Wraz z ekspertami z: Little Greenfinity, Varsauvons la planete oraz Lyreco Polska opowiemy o tym w jaki sposób wprowadzać ekologiczne rozwiązania w działalności biur, niezależnie od wielkości organizacji.

Woda, śmieci, papier, elektryczność, paliwo, te wszystkie elementy prowadzenia działalności biurowej mają ogromny wpływ na planetę. Poprzez nawet kilka niewielkich zmian można doprowadzić w skali całej organizacji do dużych oszczędności, a co za tym idzie przyczynić się efektywnie do walki ze zmianami klimatu.

Virginie Little z Little Geenfinity pokaże, gdzie szukać oszczędności w działalności firmy, jednocześnie angażując pracowników w strategię ESG organizacji "po prostu" poprzez zmianę nawyków pracowników.

Varsauvons la planete - stowarzyszenie działające w obszarze ochrony środowiska w Polsce opowie o swoim projekcie, który ma na celu redukcję zużycia wody w butelkach plastikowych i promocję picia wody z kranu.

Pani Ewa Gosk z Lyreco Polska opowie o tym w jaki sposób u nich w firmie wprowadza się zmiany mające na celu ograniczanie zużycia surowców, a także pokaże innowacyjne, ekologiczne rozwiązania, które mogą być wykorzystywane w biurach.

Udział w Komitecie jest bezpłatny dla firm CCIFP. 

Zapraszamy.

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!