Komitet CSR - Jak dopasować działania CSR do strategii biznesowej firmy?

Cena :
bezpłatne

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Czy można prowadzić działania CSR w oderwaniu od strategii biznesowej firmy? Można, tylko po co? Brak koordynacji pomiędzy tymi obszarami, to nieefektywne wykorzystywanie zasobów firmy i potencjału pracowników. Jeśli umiejętnie zaplanujemy działania CSR, uwzględniając przy tym założenia strategiczne firmy, w dłuższej perspektywie skorzysta na tym nie tylko społeczność, środowisko, czy otoczenie firmy, ale głównym beneficjentem będzie nasza organizacja.

 

>

Podczas najbliższego spotkania Komitetu CSR Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej porozmawiamy na temat planowania działań CSR w odniesieniu do strategii biznesowej firmy. Wspólnie z ekspertami zastanowimy się na co należy zwrócić uwagę prowadz?c aktywność w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu i czy konieczne jest angażowanie się we wszystkie jej obszary. Pokażemy w jaki sposób działać, by osi?gn?ć największe korzyści i zastanowimy się jakich błędów unikać.

Punktem wyjścia do dyskusji będ? prezentacje PwC oraz firmy Orbis, których eksperci powiedz? jak strategia biznesowa firmy wpływa na politykę CSR.

W drugiej części zaprosimy wszystkich uczestników do dyskusji i wymiany doświadczeń w tym temacie.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!