Komitet CSR Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce

Cena :
bezpłatne

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy na kolejne spotkanie Komitetu CSR, które tym razem będzie poświęcone tematowi raportowania działań CSR.

 

>

Pierwsz? część poprowadzi Pan Robert Sroka z Crido Taxand, który przedstawi najważniejsze etapy procesu powstawania raportu społecznej odbowiedzialności biznesu i elementy z których powinien się składać. W trakcie części drugiej Pani Dorota Patejko z Auchan Polska opowie o procesie powstawania raportu z działań CSR w firmie Auchan i podzieli się z Państwem praktycznymi wskazówkami, w jaki sposób przygotować tak? publikację.

Do udziału zapraszamy wszystkie firmy, które chc? podzielić się swoimi doświadczeniami w obszarze raportowania CSR lub dopiero planuj? rozpoczęcie działań w tym zakresie. Będzie to również doskonała okazja do wymiany opinii z ekspertami z pozostałych firm stowarzyszonych w CCIFP.

Spotkanie bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 26.06.2013 na adres mariusz.kielich(@)ccifp.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Więcej informacji: Mariusz Kielich, mariusz.kielich(@)ccifp.pl, tel. 022 690 68 95.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!