Webinar  •  Webinar Prawo

Kodeks Spółek Handlowych – spotkanie z autorami projektu ustawy

Język :
polski

Cena : Spotkanie bezpłatne dla reprezentantów firm stowarzyszonych w CCIFP

Passé

L'événement est terminé.

Spotkanie odbędzie się w godz. 10.00-11.30 via platforma ZOOM. Wydarzenie w języku polskim, jest bezpłatne i zarezerwowane dla firm stowarzyszonych.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Filipem Ostrowskim, Dyrektorem Biura ds. Reformy Nadzoru Właścicielskiego z Ministerstwa Aktywów Państwowych oraz z prof. dr hab. Andrzejem Szumańskim, Przewodniczącym Zespołu eksperckiego ds. prawa koncernowego, aby porozmawiać o nowelizacji Kodeksu Spółek Handlowych.

 

Podczas spotkania porozmawiamy o finalnym kształcie projektu reformy Kodeksu Spółek Handlowych. Autorzy projektu zaprezentują uwzględnione już zmiany w ustawie uwzględniające sugestie zgłaszane w ramach konsultacji publicznych. Porozmawiamy również o uwzględnionych postulatach wypracowanych i przedstawionych przez CCIFP.

 

Spotkanie poprowadzą: Rafał Rapala. Radca prawny, Starszy Partner, Szef Grupy Praktyk Transakcyjnych, Kochański & Partners oraz Aneta Serowik, Adwokat, Starszy Prawnik w Praktyce Prawa Korporacyjnego oraz Praktyce Transakcyjnej, Kochański & Partners.

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!