Klub marketingu i PR


CCIFP, Mokotowska 19, Warszawa

Cena :
bezpłatne, zarezerwowane dla firm stowarzyszonych w CCIFP (max. 2 osoby z firmy)

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o komunikacji wewnętrznej…

Słowo "komunikacja" pochodzi od łacińskiego "communicare" (…coś z kimś mieć wspólnego, coś z kimś dzielić, komuś czegoś użyczać, udzielić, dopuścić do udziału, dać). Słowo "wewnętrzna" wskazuje na kierunek komunikowania.

Czy rzeczywiście, w firmach w których pracujemy, dzielimy się informacj?? Kto j? podaje i w jaki sposób? Czy dociera ona na czas? Czy może często już jest za późno, informacja zasłyszana gdzieś na korytarzu obiega firmę lotem błyskawicy, przybieraj?c formę plotki?

W trakcie spotkania odpowiemy na pytania:

• Czy należy komunikować te same informacje do całej społeczności firmowej?
• Jak należy formułować komunikaty i jakich narzędzi używać, aby wszystkie grupy pracownicze właściwie j? zrozumiały?
• Co nowego w komunikacji wewnętrznej? Czy mówimy o pewnej stagnacji, czy wręcz odwrotnie, powstaj? nowe mechanizmy, jesteśmy coraz bardziej kreatywni i precyzyjni w docieraniu do pracowników?

Spotkanie w formie warsztatów w oparciu o case studies poprowadzi Anne Plaisance, Aleksandra Wasilewska oraz Mateusz Motyczyński z firmy WHITE. Notki biograficzne prowadz?cych >>>

Zapraszamy do dyskusji.  

Partner :

---------------------------------

Celem spotkań Klubu marketingu i PR jest  umożliwienie wymiany kontaktów i doświadczeń zawodowych dla osób pracuj?cych w działach marketingu, komunikacji czy PR w firmach. Spotkania te s? zaproszeniem do nieformalnej dyskusji na zaproponowany temat.

Uczestnictwo jest bezpłatne, zarezerwowane dla firm stowarzyszonych w CCIFP (max. 2 osoby z firmy). Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 20 października 2009.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!