Klub Kobiecego Biznesu


siedziba CCIFP, ul. Widok 8

Język : polski

Cena :
bezpłatne

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Podczas najbliższego spotkania Klubu Kobiecego Biznesu, które odbędzie się w Siedzibie Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, ul. Widok 8, porozmawiamy o komunikacji kobiety biznesu, czyli o jej kontaktach z mediami.

 

>

Gościem specjalnym CCIFP i Haliny Piaseckiej (Piasecka&Żylewicz Selective Training) będzie Magda Sakowska, dziennikarka radiowa i telewizyjna, współprowadz?ca główny program Polsatu "Wydarzenia", publicystka Polsat News, autorka setek wywiadów, dla której sztuka komunikacji nie ma tajemnic.

Porozmawiamy o tym jak warto prezentować się w telewizji i nie tylko a także o tym co warto mówić, by zrobić dobre wrażenie na odbiorcach. Dodatkowo dowiemy się o tym, czego widzowie/słuchacze oczekuj? od ekspertów pojawiaj?cych się w mediach i co sprawia, że pojawienie się w telewizji lub udzielenie wywiadu w radio skutkuje budowaniem pozytywnego PRu dla nas samych i organizacji, któr? reprezentujemy.

Jako, że jest to nasze ostatnie spotkanie przed Świętami, pojawi? się niespodzianki dla Pań i możliwość zakupu w preferencyjnych cenach prezentów dla mężczyzn, które zaprezentuje sklep Yego www.yego.pl.

Wszystko to w nieformalnej atmosferze przy lampce francuskiego wina. Zapraszamy.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w klubie do dnia 26.11.2013 poprzez wypełnienie formularza na stronie. Wydarzenie bezpłatne. Z uwagi na ograniczon? liczbę miejsc, od osób, które potwierdz? swoj? obecność, ale nie wezm? udziału i nie odwołaj? go na co najmniej dwa dni przed wydarzeniem (do 25.11 wł?cznie), pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 pln + VAT.

Partnerem wydarzenia jest:

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin