Klub kobiecego biznesu - wizerunek kobiety biznesu

Cena :
bezpłatne*

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Podczas najbliższego spotkania Klubu Kobiecego Biznesu, które odbędzie się w Atelier Mody Ciepielewska Design, ul. M. Wańkowicza 7, porozmawiamy o zewnętrznej stronie kobiety biznesu, czyli o jej stroju i najnowszych trendach modowych.

 

>

Wraz z Magd? Makarewicz i Ew? Rubasińsk?-Ianiro z firmy Fashion Production, stylistkami i ekspertkami od wizerunku gwiazd, porozmawiamy o tym jak powinna ubierać się kobieta biznesu, aby prezentować się elegancko, profesjonalnie i kobieco. Zastanowimy się w jaki sposób dobierać dodatki i komponować stroje, by przez cały dzień czuć się swobodnie i komfortowo w każdej sytuacji: w biurze, na spotkaniu, czy kolacji biznesowej.

Projektantka mody, Ewa Ciepielewska pomoże nam wykorzystać zdobyt? wiedzę w praktyce i na przykładzie konkretnych kreacji zdradzi kilka sekretów pomocnych przy dobieraniu garderoby. Wszystko to w nieformalnej atmosferze przy lampce francuskiego wina. Zapraszamy. Spotkanie poprowadzi Halina Piasecka z firmy Piasecka & Żylewicz.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w klubie do dnia 16.09.2013 poprzez wypełnienie formularza na stronie. Wydarzenie bezpłatne. *Z uwagi na ograniczon? liczbę miejsc, od osób, które potwierdz? swoj? obecność, ale nie wezm? udziału i nie odwołaj? go na co najmniej dwa dni przed wydarzeniem (do 15.09 wł?cznie), pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 pln + VAT.

Partnerzy:

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!