Klub Kobiecego Biznesu: Umysł – Ciało – Biznes

Siedziba WHITE&CASE
al. Jana Pawła II 22, Warszawa
Warszawa

Język : polski

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Joga i biznes, co mają wspólnego ze sobą te dwa pojęcia? Czy jedność, jaką daje praktyka jogi, może wpływać na osiąganie naszych celów zawodowych? W jaki sposób możemy każdego dnia dbać o umysł poprzez zadbanie o nasze ciało? Na te pytania postaramy się znaleźć odpowiedzi podczas kolejnego spotkania Klubu Kobiecego Biznesu.

 

Gościem CCIFP i Haliny Piaseckiej będzie Eli Wierkowska, założycielka YOGA House Warsaw i YOGA House Travel czyli aktywnych wyjazdów z jogą. Pasjonatka jogi w każdym wydaniu wierząca w siłę holistycznej codzienności. Wcześniejsze doświadczenie zdobyte pracując przez wiele lat w produkcji event marketingu oraz praktyka jogi, pokazała jej jak wszystko może się doskonale uzupełniać, kiedy zapraszamy do naszego życia więcej świadomości i uważności.

 

Po spotkaniu z gościem specjalnym, zapraszamy wszystkie uczestniczki na krótkie oprowadzenie po unikalnej, warszawskiej kolekcji sztuki White & Case oraz na networking w nieformalnej atmosferze.

Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Więcej informacji:

Magdalena Wołowska - magdalena.wolowska(@)ccifp.pl

 

Partnerzy:

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!