Klub Kobiecego Biznesu - SUKCES


siedziba Wyborowa Pernod Ricard, ul. Emilii Plater 53

Język : francuski

Cena :
bezpłatne*

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy na świąteczne spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu. Tym razem tematem będzie SUKCES, na który spojrzymy z perspektywy francusko-polskiej. 

 

>

Gośćmi specjalnymi Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej i Haliny Piaseckiej będ? Frédérique Letzelter,  dyrektor ds. projektów strategicznych Grupy EM&F,  Estelle Dinand, dyrektor generalna Laboratoires Expanscience oraz Delphine Girard-Garnier, dyrektor generalna Osmoza care. Przyjrzymy się różnym drogom, które prowadz? do sukcesu zawodowego, zastanowimy się nad perspektyw? międzykulturow? i nad tym, co Francuzkom podoba się w świecie polskiego biznesu.

Całe spotkanie odbędzie się wył?cznie w języku francuskim.

Po rozmowie, zapraszamy na networking, wszystko w świ?tecznej i wyj?tkowej atmosferze, przy koktajlach stworzonych przez najlepszych barmanów firmy Wyborowa Pernod-Ricard.

Wtedy także, będzie okazja do zrelaksowania się po długim dniu pracy, na Panie będ? czekały balijskie masażystki z Lao Foksal oraz nauczycielka jogi, Beata Błaszczyk, która pokaże jak można zregenerować własn? energię podczas pracy w biurze.

Pojawi? się także dodatkowe atrakcje: specjalnie dla Uczestniczek spotkań Klubu Kobiecego Biznesu, nowa, polska marka biżuterii Polańska&Co zaprezentuje ciekawe i unikatowe bransoletki oraz naszyjniki.

Zapraszamy!

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w klubie do dnia 8.12.2014 poprzez wypełnienie formularza na stronie.  

*Wydarzenie bezpłatne. Z uwagi na ograniczon? liczbę miejsc, od osób, które potwierdz? swoj? obecność, ale nie wezm? udziału i nie odwołaj? go na co najmniej dwa dni przed wydarzeniem (do 8.12.2014 wł?cznie), pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 pln + VAT.

Partnerzy spotkania:

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!