Klub Kobiecego Biznesu: Rozwijaj biznes dzięki nowym technologiom!

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych*

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Aplikacje, beacony, druk 3D, uberyzacja, drony, VR...

Nowe technologie -  słyszeliśmy o nich, używamy ich na codzień, a może trochę się ich boimy? Czy na pewno wiemy, jak w pełni wykorzystać ich możliwości w rozwoju naszego biznesu? Czy wiemy, jak chronić nasze dane?

Jeśli czujecie się zagubieni w świecie  nowych technologii lub chcecie poszerzyć swoj? wiedzę na ten temat, zapraszamy na kolejny Klub Kobiecego Biznesu! Skorzystajcie z tego  wyj?tkowego Poradnika Eksperckiego, który pozwoli Wam zapoznać się z najważniejszymi informacjami w dziedzinie high tech  oraz wymienić opinie i doświadczenia z pozostałymi uczestnikami  podczas koktajlu.

Eksperci z kancelarii DLA Piper Wiater  -  radca prawny  Ewa Kurowska-Tober Partner  oraz  adwokat  Justyna Wilczyńska-Baraniak -  opowiedz? o roli nowych technologii w rozwoju biznesu, a także konieczności i sposobach ich ochrony.

Gościem specjalnym CCIFP i  Haliny Piaseckiej (Piasecka&Żylewicz) będzieInna Uwarowa, koordynator projektu polskiego satelity studenckiego PW-Sat2 i  Business Development Manager dla Space Division w firmie Future Processing.

Po rozmowie zapraszamy na  networking w nieformalnej atmosferze.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w klubie  do dnia 06.07.2016.

*Wydarzenie bezpłatne. Z uwagi na ograniczon? liczbę miejsc, od osób, które potwierdz? swoj? obecność, ale nie wezm? udziału i nie odwołaj? go na co najmniej dwa dni przed wydarzeniem (do 4.07.2016 wł?cznie), pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 150 PLN + VAT.

Partnerzy:

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!