Klub Kobiecego Biznesu: PERSONAL BRANDING


Restauracja BEZ TYTUŁU, ul. Poznańska 16

Język : polski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Swoim doświadczeniem o tym jak tworzyć własn? markę, podzieli się z nami gość CCIFP i Haliny Piaseckiej - Paulina Smaszcz-Kurzajewska   - dziennikarka i prezenterka telewizyjna, ekspert i trener medialny, ale przede wszystkim trener autoprezentacji.
Od 15 lat szkoli indywidualnie członków zarz?dów oraz top management, polityków i specjalistów medycznych (profesorowie, lekarze, konsultanci medyczni). Przygotowuje członków organizacji pozarz?dowych do wyst?pień publicznych, medialnych w Polsce i na forum UE. Obecnie jest Dyrektorem PR i Komunikacji platformy nc+

Po rozmowie zapraszamy na  networking w nieformalnej atmosferze.
Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w klubie  do dnia 21.11.2017.

Z uwagi na ograniczona liczbę miejsc uprzejmie prosimy o zgłaszanie maksymalnie jednej osoby z firmy. Od osób, które potwierdz? swoj? obecność, ale nie wezm? udziału i nie odwołaj? go na co najmniej dwa dni przed wydarzeniem (do 21.11.2017 wł?cznie), pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 150 PLN + VAT.

Partnerzy:

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!