Klub Kobiecego Biznesu - Pasja


Show Room Balladine, ulica Świętokrzyska 32

Język : polski

Cena :
bezpłatne*

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy na listopadowe spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu. Tym razem tematem będzie PASJA, która w kontekście pracy zawodowej, pozwala często osiągnąć sukces szybciej, niż wydaje się to możliwe.

 

>

Gościem specjalnym Haliny Piaseckiej i Francuskiej Izby Przemysłowo Handlowej w Polsce będzie Aleksandra Jusis - prezes firmy Balladine. Ta niezwykle przedsiębiorcza i pełna pasji kobieta, opowie o tym co lubi w swojej pracy najbardziej i co pomogło Jej osi?gn?ć sukces.

Po rozmowie, zapraszamy na networking, wszystko w nieformalnej atmosferze, przy kieliszku wina.

Wtedy także, będzie okazja do obejrzenia świetnej jakości strojów biznesowych, i nie tylko, oraz do skorzystania z konsultacji ze stylist?. Na Panie będ? czekać także dodatkowe atrakcje: loteria oraz ciekawe oferty przygotowane specjalnie dla Uczestniczek spotkań Klubu Kobiecego Biznesu.

Zapraszamy!

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w klubie do dnia 30.10.2014 poprzez wypełnienie formularza zapisu >>>.

*Wydarzenie bezpłatne. Z uwagi na ograniczon? liczbę miejsc, od osób, które potwierdz? swoj? obecność, ale nie wezm? udziału i nie odwołaj? go na co najmniej dwa dni przed wydarzeniem (do 4.11 wł?cznie), pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 pln + VAT.

Partnerzy spotkania:

                   

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!