KLUB KOBIECEGO BIZNESU, nie tylko dla kobiet... - podejmowanie decyzji


Galerii Praca ul. Szpitalna 6 oraz "Sztuki i sztuczki"

Język : polski

Cena :
bezpłatne

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Gościem specjalnym najbliższego spotkania będzie dr Agnieszka Liszka, współtwórczyni wydawnictwa Kurhaus, ekspertka w dziedzinie komunikacji korporacyjnej, była Rzeczniczka Rządu Donalda Tuska.

 

>

Zapraszamy do nowo otwartej Galerii Praca ul. Szpitalna 6, gdzie będziemy miały okazję także obejrzeć wystawę Pawła Kałużyńskiego i spotkać się w pracowni z samym artyst?, na sam? rozmowę z gościem specjalnym przeniesiemy się obok do inspiruj?cego miejsca "Sztuki i sztuczki", gdzie wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie "Jak podejmować ważne decyzje?".

Postaramy się zobaczyć jakie szanse i możliwości kryj? się za odważnym podejmowaniem kluczowych decyzji dla Kobiet Biznesu.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w klubie do dnia 27.11.2012 r. poprzez wypełnienie formularza zapisu na stronie. Wydarzenie bezpłatne. Z uwagi na ograniczon? liczbę miejsc, od osób, które potwierdz? swoj? obecność, ale nie wezm? udziału i nie odwołaj? go na co najmniej dwa dni przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 pln + VAT.

Partnerem spotkania jest

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!