Klub kobiecego biznesu - Jesienna dieta kobiet biznesu


Holmes Place, Grzybowska 63, 00-001 Warszawa

Język : polski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Gość specjalny wieczoru, Pani Maja Sobczak w swoich pracach naukowych i propedeutycznych korzysta z dorobku psychologii pozytywnej oraz tradycji   najstarszych medycyn. Prowadzi blog qmamkasze.pl, współpracuje z magazynami Kuchnia, Kukbuk, Gaga i joga, Zwierciadłem, Super linii,   Cosmopolitan i Elle. Jest konsultantk? Ajurwedy z ramienia Jiva Institute w Indiach.

Nasz gość opowie o swojej pasji –   gotowaniu i zdrowym trybie życia. Dowiemy się dlaczego dobre jedzenie wpływa na nas tak pozytywnie -   leczy z chorób i pełni rolę profilaktyczn?. Maja Sobczak spróbuje przekonać nas, że kluczem do szczęścia i dobrego samopoczucia jest właściwe przeżywanie każdego dnia, niezależnie od problemów zawodowych i tak powszechnego w naszych czasach pośpiechu.

Po rozmowie zapraszamy na  networking w nieformalnej atmosferze.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w klubie  do dnia 15.11.2016.

*Wydarzenie bezpłatne. Z uwagi na ograniczon? liczbę miejsc, od osób, które potwierdz? swoj? obecność, ale nie wezm? udziału i nie odwołaj? go na co najmniej dwa dni przed wydarzeniem (do 15.11.2016 wł?cznie), pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 150 PLN + VAT.

Partnerzy:

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin