Komitet

Klub Kobiecego Biznesu - gotowanie w stylu ZERO WASTE

Tefal Showroom
ul. Inflancka 4B
00-189
Warszawa
Polska

Język : polski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy na warsztaty kulinarne gdzie podzielimy się wiedzą i doświadczeniem jak małymi krokami zmienić swoje życie na bardziej zero waste.

 

Wraz z Haliną Piasecką zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu. W trakcie najbliższego spotkania porozmawiamy o zdrowej, ekonomicznej i ekologicznej kuchni. Wspólnie z ekspertami marki Tefal porozmawiamy na temat zdrowego żywienia, ale przede wszystkim dowiemy się w jaki sposób nie marnować jedzenia i zadbać o odpowiednią dietę w stylu zero waste. Problem nadmiernej konsumpcji dotyka wiele społeczeństw rozwiniętych. Jesteśmy zapracowani, zabiegani i nie mamy czasu na racjonalne zakupy i gotowanie. W trakcie śniadania uczestnicy będą mogli poznać kilka prostych rad, na temat odpowiedzialnych zakupów i gotowania z efektywnym wykorzystaniem wszystkich składników, a także podzielić się własnymi doświadczeniami.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarówno Panów, jak i Panie. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W programie:

  • wprowadzenie - kuchnia zero waste
  • wspólne przygotowanie śniadania
  • rozmowy przy śniadaniu na tematy związane z racjonalnymi zakupami i odżywianiem
  • warsztat kulinarny jak gotować, żeby nie marnować
  • dyskusja - jak mądrze robić zakupy

Przed zapisem na dane wydarzenie, prosimy zapoznać się z Regulaminem wydarzeń CCIFP: REGULAMIN

 

Partner spotkania

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!