Klub HR - Jak rozpoznać motywację i rekrutować z sukcesem?


CCIFP, Mokotowska 19, Warszawa

Cena :
bezpłatne (zarezerwowane tylko dla firm członkowskich)

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

W ramach Klubu Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej dla Dyrektorów HR, serdecznie zapraszam Państwa w dniu 21 czerwca o godz. 16:30   na spotkanie pod tytułem:


Jak rozpoznać motywację i rekrutować z sukcesem?

Jednym z elementów rozmowy rekrutacyjnej jest zbadanie motywacji potencjalnego pracownika. Trafne rozpoznanie rzeczywistej motywacji do zmiany pracy ułatwia sfinalizowanie rozmów z wybranym kandydatem.
  
Celem spotkania będzie poznanie sposobów badania i wykorzystywania indywidualnej motywacji w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Chcemy zastanowić się jak w praktyce badać motywację i przekonywać do oferty pracy.
  
Chcemy, aby Klub HR stał się forum wymiany doświadczeń praktyków z dziedziny rekrutacji w działach HR i agencji Executive Search, na co dzień badaj?cych motywację.
  
Dyskusje moderować będzie dwóch konsultantów z firmy Naj International:

Marzanna Walo, Senior Project Manager
Dorota Rygielska, Senior Project Manager


Spotkanie jest bezpłatne (zarezerwowane tylko dla firm członkowskich) oraz odbędzie się w języku polskim w siedzibie CCIFP, Mokotowska 19.

Proszę o potwierdzenie obecności telefonicznie 22 696 75 83 lub na adres mailowy: joanna.jaroch(@)ccifp.pl

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!