Klub HR

Cena :
Spotkanie jest bezpłatne, zarezerwowane tylko dla firm członkowskich

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie klubu HR, którego tematem będzie:

Nasze postanowienia noworoczne, a realizacja celów zawodowych i prywatnych

Koniec roku to dobra pora na podsumowanie dotychczasowych osi?gnięć zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. W firmach zwykle analizujemy realizację budżetów, osi?gnięte wyniki finansowe, stopień realizacji celów i dokonany progres zawodowy. Wkrótce po tym następuje ocena roczna i ustalenie kolejnych kroków oraz celów i planów rozwojowych na kolejny rok.

Warto się zastanowić, na ile podobny schemat realizujemy sami dla siebie – zarówno zawodowo jak i prywatnie?

Niektórzy z nas dokonuj? „rachunku sumienia” na koniec roku i podejmuj? zobowi?zania noworoczne. Czasami jest to chwila zadumy w Noc Sylwestrow?, czasami rozmowa z ważn? dla nas osob? – naszym „mentorem”, a czasem całkiem świadomy proces analizy i planowania.

Chcielibyśmy wspólnie z Państwem zastanowić się, jakie działania mog? być dla każdego z nas najbardziej odpowiednie i pomocne w realizacji różnych celów życiowych.

Zaczniemy od krótkiej podróży w teraźniejszość. A następnie „przeniesiemy się w przyszłość”.

Serdecznie zapraszamy na przedświ?teczne spotkanie Klubu HR.

DATA: wtorek, 15.12.2009 r.GODZINA: 16.00 - 18.00MIEJSCE: Siedziba CCIFP, ul. Mokotowska 19, WarszawaPROWADZĄCY: eksperci z PSI PolskaUprzejmie proszę o potwierdzenie obecności.Spotkanie jest bezpłatne (zarezerwowane tylko dla firm członkowskich) oraz odbędzie się w języku polskim.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!