Klub Dyrektorów IT

Cena :
Bezpłatne

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

W ramach spotkań Klubu Informatyki organizowanych przez Francusk? Izbę Przemysłowo-Handlow? w Polsce (CCIFP), mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie robocze pt. "RFID - przykład rozwi?zania dla firm z branży Retail". Spotkanie przeznaczone jest dla Dyrektorów Informatyki i Dyrektorów Logistyki sektora dużej dystrybucji w Polsce.

Zebranie poprowadzi Pan Piotr Ponganis, IBM Wireless Technologies Manager i Pan Piotr Teodorski - TSS Manager z firmy IBM Polska.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 14 kwietnia 2005, w godz. 17.00 - 19.00, w siedzibie Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce, przy Placu Trzech Krzyży 18.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim, zapewniamy tłumaczenie na język francuski. Uczestnictwo bezpłatne. Po spotkaniu zapraszamy Państwa na poczęstunek i lampkę wina.

Prosimy o potwierdzenie obecności do 8 kwietnia 2005 na adres: monika.constant(@)ccifp.pl , tel.: (22) 696 75 83.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!