Klub Dyrektorów handlowych - Siła networkingu


CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
bezpłatna

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Doświadczeni ludzie sprzedaży rozumieją, że dobre sprzedawanie to sztuka. Oprócz zdolności pozyskania zainteresowania Klienta konieczna jest też zdolność budowania własnej zawodowej marki i umiejętność tworzenia sieci rekomendacji. Tylko połączenie tych elementów gwarantuje, że sprzedawca stanie się częścią biznesowej rzeczywistości i zacznie odnosić autentyczne sukcesy, czyli: pozyskiwać najciekawsze kontrakty na rynku.

 

>

Jeśli jesteś szefem sprzedaży i szukasz sposobu jak pokazać ludziom, że sprzedaż to w rzeczywistości ludzie, którzy w niej pracuj?, lub chciałbyś poznać kilka sposobów na usprawnienie swoich relacji biznesowych.

Zapraszamy na spotkanie z najgorętszym orędownikiem idei networkingu w Polsce, prezesem organizacji skupiaj?cej profesjonalistów w całej Polsce (BNI Polska - Business Networking International), współautorem kilku ksi?żek z zakresu tworzenia relacji, posiadaczem wielotysięcznej sieci kontaktów biznesowych – Grzegorzem Turniakiem.

Udzieli on kilku biznesowych rad, podzieli się swoim doświadczeniem sprzedażowym a przede wszystkim głębok? wiedz? na temat osi?gania rekomendacji dla swojego biznesu.

W trakcie spotkania przewidziano:

  • Sesja networkingowa w praktyce oraz wykład Grzegorza Turniaka,
  • Konsultację programu programu rozwojowego przygotowanego przez CCIFP dla inżynierów - handlowców firm stowarzyszonych,
  • Promocję ksi?żki Grzegorz Turniak, Witold Antosiewicz, Praktyczny poradnik networkingu. Zbuduj sieć trwałych kontaktów biznesowych, Gliwice, 2012

Partnerem merytorycznym spotkania jest Monika Kurdej, Training+.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy o potwierdzenie Państwa uczestnictwa do dnia 27 września.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!