Katowice | Gwiazdkowy Business Mixer

Vienna House Easy Katowice
Sokolska 24
40-086
Katowice
Polska

Język : polski / angielski

Cena :
Wydarzenie odpłatne. Koszt udziału wynosi 120 PLN + VAT.
Płatność po rejestracji na podstawie wystawionej faktury.

Przypominamy, że rejestracja na wydarzenie oznacza zgodę na procedury bezpieczeństwa na nim obowiązujące. Więcej informacji poniżej.

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Dołącz do wyjątkowego spotkania networkingowego w świątecznej atmosferze.

 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza we współpracy z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, Konfederacją Lewiatan oraz zagranicznymi Izbami Handlowymi w Polsce serdecznie zaprasza na Gwiazdkowy Biznes Mixer, który odbędzie się 14 grudnia 2021 w godzinach od 18.00-21.00 w hotelu Vienna House Easy w Katowicach.

Gwiazdkowy Business Mixer w Katowicach to wyjątkowe świąteczne spotkanie,  podczas którego będą Państwo mogli spędzić miłe chwile przy dźwięku kolęd oraz przy świątecznym bufecie i lampce wina a także złożyć najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Państwa Partnerom, Klientom oraz Znajomym. Będzie to również doskonała okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych w międzynarodowym środowisku. 
 

Do zobaczenia w Katowicach!

 

Wydarzenie odpłatne. Koszt udziału wynosi 120 PLN + VAT.

Procedury bezpieczeństwa:

Ze względu na obecnie znaczący wzrost zachorowań na Covid19 oraz dbałość o Państwa bezpieczeństwo, wydarzenie podlega wymogom bezpieczeństwa. Prosimy o przygotowanie oraz okazanie dowodu szczepienia (cyfrowego lub papierowego) przy wejściu na wydarzenie. W przypadku braku pełnego szczepienia udział w spotkaniu będzie możliwy po przedstawieniu negatywnego wyniku testu Covid, nie starszego niż 24 godziny. Prosimy także o posiadanie i zakładanie maseczek. Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość!

 

Więcej informacji: antonina.sobczak(@)ccifp.pl

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!