Katowice | Gwiazdkowy Business Mixer

Vienna House Easy Katowice, Sokolska 24, 40-086, Katowice, Polska
See on map

Język :
polski / angielski

Cena : Wydarzenie odpłatne. Koszt udziału wynosi 120 PLN + VAT.

Płatność po rejestracji na podstawie wystawionej faktury.

Przypominamy, że rejestracja na wydarzenie oznacza zgodę na procedury bezpieczeństwa na nim obowiązujące. Więcej informacji poniżej.

Passé

L'événement est terminé.

Dołącz do wyjątkowego spotkania networkingowego w świątecznej atmosferze.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza we współpracy z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, Konfederacją Lewiatan oraz zagranicznymi Izbami Handlowymi w Polsce serdecznie zaprasza na Gwiazdkowy Biznes Mixer, który odbędzie się 14 grudnia 2021 w godzinach od 18.00-21.00 w hotelu Vienna House Easy w Katowicach.

Gwiazdkowy Business Mixer w Katowicach to wyjątkowe świąteczne spotkanie,  podczas którego będą Państwo mogli spędzić miłe chwile przy dźwięku kolęd oraz przy świątecznym bufecie i lampce wina a także złożyć najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Państwa Partnerom, Klientom oraz Znajomym. Będzie to również doskonała okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych w międzynarodowym środowisku. 
 

Do zobaczenia w Katowicach!

 

Wydarzenie odpłatne. Koszt udziału wynosi 120 PLN + VAT.

Procedury bezpieczeństwa:

Ze względu na obecnie znaczący wzrost zachorowań na Covid19 oraz dbałość o Państwa bezpieczeństwo, wydarzenie podlega wymogom bezpieczeństwa. Prosimy o przygotowanie oraz okazanie dowodu szczepienia (cyfrowego lub papierowego) przy wejściu na wydarzenie. W przypadku braku pełnego szczepienia udział w spotkaniu będzie możliwy po przedstawieniu negatywnego wyniku testu Covid, nie starszego niż 24 godziny. Prosimy także o posiadanie i zakładanie maseczek. Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość!

 

Więcej informacji: antonina.sobczak(@)ccifp.pl

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!