International Speed Business Meeting z Izbą włoską

Golden Tulip Warsaw Centre - Towarowa 2, 00-811 Warszawa
See on map

Język :
polski / francuski

Cena : bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP

Non ouvert

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte

>

PROSIMY O ZAPISY PRZEZ SPECJALNY FORMULARZ :

Formularz zapisu >>>

Unikalna forma Speed Business Meeting pozwala na zapoznanie się z przedstawicielami wybranych przez siebie branż oraz zaprezentowanie własnej działalności. Rozmówcy podzieleni zostan? na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantuj? jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

Uczestnicy zostan? podzieleni na maks. 10-osobowe grupy. W każdej grupie dany uczestnik będzie dysponował około 2 minutami na to, by przedstawić się pozostałym rozmówcom. Po upływie około 20 minut i wymianie wizytówek, każdy z uczestników przejdzie do kolejnej grupy, zgodnie z przedstawionym na wstępie indywidualnym harmonogramem. Ilość grup, w których uczestnik będzie mógł przedstawić własn? firmę uzależniona będzie od ilości zgłoszeń.

Warunki udziału >>>

Formularz zapisu >>>

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (maks. 1 osoby z firmy), jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych. Dla firm nie będ?cych członkami CCIFP i/lub CCIIP koszt udziału w wydarzeniu wynosi 250 PLN + 23% VAT za osobę (płatny przed wydarzeniem).

Z uwagi na ograniczon? liczbę miejsc, istnieje możliwość odmówienia udziału. Od osób, które potwierdz? swoj? obecność, ale nie wezm? udziału i nie odwołaj? go do dnia 26.01.2016, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 250 PLN + 23% VAT.

Prosimy o potwierdzenie obecności najpóźniej do dnia 26.01. 2016 r. wysyłaj?c formularz mailem na adres ccifp@ccifp.pl lub faksem (22) 696 75 90.

Organizatorzy:

Partnerzy:  
  

Dokumentacja

wersja-PL-FR-podstawowa.zip (ZIP • 3 MB) DEF_1_2-02_Speed-Italian-formulaire.doc (DOC • 298 KB) Warunki_udzialu_1_02.02_Speed-Italian_PL.pdf (PDF • 317 KB) DEF_2-02_Speed-Italian-formulaire.doc (DOC • 303 KB)

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!