Intensywny francuski biznesowy dla początkujących


CCIFP, ul. Mokotowska 19, Warszawa

Cena :
1 090 PLN firmy stowarzyszone CCIFP et 1 290 PLN firmy nie-stowarzyszone

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Metoda kładzie nacisk na praktyczny aspekt znajomości języka,   traktowanego   jako narzędzie pozwalaj?ce   na bezproblemowe odnalezienie się w ważniejszych sytuacjach życia codziennego i zawodowego. Celem jest nabycie umiejętność komunikowania się w mowie i w piśmie w języku francuskim w najprostszych i typowych sytuacjach życiowych oraz zawodowych takich jak:- zrozumienie prostego e-maila- wypełnienie podstawowego formularza- przekazywanie fundamentalnych informacji na temat siebie i swojej pracy- umawianie spotkań telefonicznie lub e-mailem- komunikowanie swojego planu dnia- zamawianie posiłków w restauracji- pobyt w hoteluKurs kończy się uzyskaniem certyfikatu.Odbiorcy: wszyscy zainteresowani nabyciem gruntownych podstaw   w zakresie francuskiego języka   biznesowego Prowadz?ca: Dorota Bruś WARUNKI UCZESTNICTWA: Wymagane potwierdzenie dokonania płatności przed pierwszymi zajęciami.   Możliwe formy płatności: gotówka, karta bankowa, przelew bankowy na konto: Francuska Izba Przemysłowo – Handlowa w Polsce, BBANK DnB NORD POLSKA S.A.

III ODDZ. WARSZAWA, DUBOIS 5 A ,  00-184 WARSZAWA nr: 05 1370 1037 0000 1706 4017 2003.

W przypadku rezygnacji z udziału należy przesłać faks najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem kursu. Potwierdzenie uczestnictwa i przesłanie zgłoszenia traktujemy jako zobowi?zanie do zapłaty

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!