Członkowie  •  Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

I Ogólnopolska Konferencja Kadrowo-Płacowa

Hotel Scandic, ul. Piłsudskiego 49-57, Wrocław
See on map

Język :
Polski

Cena : Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem

Passé

L'événement est terminé.

Już 20 czerwca zapraszamy na I Ogólnopolską Konferencję Kadrowo-Płacową poświęconą kluczowym zmianom w 2022r.

Już 20 czerwca zapraszamy na I Ogólnopolską Konferencję Kadrowo-Płacową poświęconą kluczowym zmianom w 2022r. – nowelizacji Polskiego Ładu, Dyrektywie Work Life Balance, zmianom w prawie pracy, organizowaną przez firmę Verte Centrum Szkoleń. Firma doradczo-szkolenia PROFES jest partnerem tego wydarzenia.

I Ogólnopolska Konferencja, która skierowana jest do osób zajmujących się kadrami i płacami, będzie efektem długoletniej współpracy Verte z jednostkami administracji publicznej oraz firmami. Rok 2022 przyniósł wiele zmian dla działów kadr i płac, kolejne zmiany są szykowane przez Ministerstwo. Dlatego realizujemy wydarzenie, które pozwoli Wam ugruntować już nabyte informacje i przygotować się na kolejne zmiany w 2022 roku.

Bądź z nami! Dołącz do społeczności kadrowych, którą sukcesywnie tworzymy od kilku lat! Zdobywaj wiedzę i wymieniaj się doświadczeniami! Omówimy wszystkie bieżące zmiany i problemy, stworzymy dla Was możliwość wymiany informacji i doświadczeń, zapewnimy panel, podczas którego nasi trenerzy będę rozmawiać o bieżących kwestiach dotyczących kadr.

Organizatorem Konferencji jest firma Verte Centrum Szkoleń -  pomysłodawca i organizator największego w Polsce cyklu bezpłatnych webinarów skierowanych do kadr pod nazwą Kadrowe Środy. W każdą środę w naszych webinarach uczestniczy ponad 3000 osób a liczba zarejestrowanych uczestników sięga już 17 000. Mamy ponad 13 letnie doświadczenie w realizacji szkoleń i podnoszeniu kwalifikacji pracowników - teraz chcemy zaprosić Cię na naszą Konferencję!

Zapisy:https://konferencjahr.centrumverte.pl/

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!