Grudniowe spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu

Siedziba CCIFP, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa
See on map

Język :
polski

Dla firm stowarzyszonych

Passé

L'événement est terminé.

Różnorodność, Równość i Włączanie, czyli przyjazna przestrzeń dla pracowników, będzie tematem dyskusji na naszym grudniowym spotkaniu KKB!

CCIFP wraz z Haliną Piasecką (Piasecka&Żylewicz) i firmą SODEXO On-site Services zapraszają na  spotkanie grudniowe  KLUBU KOBIECEGO BIZNESU, podczas którego porozmawiamy o tym jak tworzyć przyjazną przestrzeń dla pracowników.

  • Czym jest różnorodność i włączanie (Diversity, Equity & Inclusion, w skrócie DE&I)?
  • W czym tkwi siła różnorodności  i jakie mogą być korzyści DE&I w miejscu pracy?
  • Jak w praktyczny sposób budować przyjazne miejsce dla każdego?

Gościem Klubu będzie Monika Bentkowska Country President & Human Resources Director Poland oraz Regional Diversity & Inclusion Director Continental Europe w Sodexo.

Od 20 lat aktywna zawodowo w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, dołączyła do Sodexo w 2011 r., kierując działem HR, Komunikacji Wewnętrznej i BHP w Polsce.
W 2016 r. przejęła stanowisko Dyrektora HR w wcześniejszym regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE), zarządzając procesem zmiany, wspierając wdrożenie efektywnych usług HR, rozwój talentów i innowacji.

W 2018 r., Monika objęła stanowisko HR Director Central Europe w tym obejmując nadzór nad obszarem Różnorodności i Integracji oraz zarządzanie bezpośrednio zespołami HR w Polsce i Niemczech.

Od czerwca 2020 r. pełni równolegle funkcję Country President Poland.

W maju 2021 r. objęła dodatkowo stanowisko Regional Diversity & Inclusion Director, w ramach którego odpowiada za planowane i realizację strategii D&I w regionie Europy Kontynentalnej.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie CCIFP o 9.00, a o śniadaniowy poczęstunek dla Pań zatroszczy się SODEXO On-site Services.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 13/12, najpóźniej do godziny 14.00. Liczba miejsc ograniczona!

 

PARTNERZY:

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!