Gala

GALA CCIFP - Solidarni z Ukrainą

Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065, Warszawa, Polska
See on map
Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy Państwa w piątek 27 maja 2022 o godz. 19:00 do hotelu Sofitel Warsaw Victoria, na doroczną GALĘ CCIFP - Solidarni z Ukrainą.

Gala CCIFP jest jednym z najważniejszych wydarzeń polsko-francuskiego biznesu, w którym uczestniczą prezesi największych firm francuskich i polskich. Wyjątkowa kolacja, atmosfera sprzyjająca nawiązywaniu kontaktów i elegancja spotkania sprawiają, że jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń CCIFP.

Chcemy wykorzystać ten moment, by w jeszcze większym stopniu zaangażować się we wsparcie dla Ukrainy i jej obywateli. W trakcie Gali przeprowadzimy aukcję unikatowych przedmiotów, przekazanych nam przez wyjątkowych ludzi świata sportu, francuskiej kuchni, artystów i firmy, które będzie można wylicytować w trakcie wieczoru.

Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc ukraińskim uchodźcom realizowaną przez Polską Akcję Humanitarną.

 

ZOBACZ KATALOG AUKCYJNY >>>

 

REGULAMIN AUKCJI >>>

Liczymy, że uda się nam zmobilizować jak najwięcej ludzi dobrej woli, zarówno indywidualnych uczestników Gali, jak i firmy, by zebrane w ten sposób środki stanowiły realną pomoc dla obywateli Ukrainy.

Ponadto, dla gości wieczoru uroczystą kolację przygotuje szef Paweł Kałuski, a towarzyszyć jej będą wyborne wina wyselekcjonowane przez uznanego sommeliera.

W trakcie Gali wręczymy także nagrody „Grand Prix CCIFP” w trzech kategoriach: „Start-up roku”, „CSR” oraz „Przedsiębiorca Roku”.

Mamy zatem nadzieję, że spędzą Państwo ten wyjątkowy wieczór z nami oraz ze swoimi Partnerami i Klientami.

***

SPREDAŻ BILETÓW I PAKIETÓW SPONSORSKICH ORAZ REZERWACJA STOLIKÓW:

Kontakt: Małgorzata Oleszkiewicz, malgorzata.oleszkiewicz(@)ccifp.pl, tel. 504 103 871

Administratorem Twoich danych osobowych jest Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu zapisu na Galę CCIFP „Solidarni z Ukrainą”. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Więcej informacji dotyczących przetwarzania Twoich danych dostępne jest Regulaminie Aukcji Charytatywnej.

 

ZOBACZ FILM Z POPRZEDNIEJ EDYCJI GALI CCIFP:

Partner główny

Partner specjalny

Partnerzy brązowi

Partnerzy medialni

Partnerzy strategiczni

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!