Gala

GALA 30-LECIA CCIFP – FUTURE

Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065, Warszawa, Polska
See on map

Język :
Polski/Francuski

Cena : LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY. W przypadku chęci zapisu na listę rezerwową prosimy o kontakt: malgorzata.oleszkiewicz@ccifp.pl

Bilet dla 1-os. z firmy stowarzyszonej w CCIFP: 1150 zł netto, dla firmy niestowarzyszonej: 1800 zł netto.

Liczba miejsc jest ograniczona

Passé

L'événement est terminé.

ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWY FRANCUSKI WIECZÓR!

Gala CCIFP 2024 zapowiada się wyjątkowo. Uroczystą kolację przygotuje dla Państwa mistrz kuchni Pascal Barbot, szef paryskiej restauracji L'Astrance, która posiada aktualnie dwie gwiazdki MICHELIN, a przez kilkanaście lat znajdowała się w rankingu The World's 50 Best Restaurants (13 pozycja w 2011 roku). 

Nie zabraknie futurystycznych akcentów i dekoracji, a także spektakli, które z pewnością oczarują zgromadzonych gości. Gala to doskonały moment, by spotkać się w gronie prezesów największych firm francuskich, a także zaprosić Państwa partnerów biznesowych, czy klientów. 

Doskonała atmosfera, wyborna kuchnia, piękne dekoracje i występy artystyczne, a także muzyka, która wielu z gości wprawia zawsze w taneczny nastrój, stanowią nieodzowne elementy każdej edycji wydarzenia. Dołączcie do nas w ten wyjątkowy wieczór! 

Jeśli również i Państwa firma będzie w przyszłym roku świętowała swój jubileusz, Gala będzie doskonałym momentem do wspólnej celebracji, czy zaproszenia Państwa klientów i partnerów. 

Zobacz relację z Gali CCIFP 2023 >>> 

Partner złoty Gali

Partnerzy srebrni Gali

Partner specjalny Gali

Partnerzy brązowi Gali

Partnerzy wspierający Gali

Partnerzy medialni Gali

Partnerzy strategiczni CCIFP

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!