Gala

GALA 30-LECIA CCIFP – FUTURE

Sofitel Warsaw Victoria
Królewska 11
00-065
Warszawa
Polska

Język : Polski/Francuski

Cena :
Bilet dla 1-os. z firmy stowarzyszonej w CCIFP: 1150 zł netto, dla firmy niestowarzyszonej: 1800 zł netto.
Liczba miejsc jest ograniczona

Zapisy *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWY FRANCUSKI WIECZÓR!

 

Gala CCIFP 2024 zapowiada się wyjątkowo. Uroczystą kolację przygotuje dla Państwa mistrz kuchni Pascal Barbot, szef paryskiej restauracji L'Astrance, która posiada aktualnie dwie gwiazdki MICHELIN, a przez kilkanaście lat znajdowała się w rankingu The World's 50 Best Restaurants (13 pozycja w 2011 roku). 

 

Nie zabraknie futurystycznych akcentów i dekoracji, a także spektakli, które z pewnością oczarują zgromadzonych gości. Gala to doskonały moment, by spotkać się w gronie prezesów największych firm francuskich, a także zaprosić Państwa partnerów biznesowych, czy klientów. 

Doskonała atmosfera, wyborna kuchnia, piękne dekoracje i występy artystyczne, a także muzyka, która wielu z gości wprawia zawsze w taneczny nastrój, stanowią nieodzowne elementy każdej edycji wydarzenia. Dołączcie do nas w ten wyjątkowy wieczór! 

 

ZAPRASZAMY DO ZOSTANIA PARTNEREM GALI, 
a także do rezerwacji daty w Państwa kalendarzach. 

 

Jeśli również i Państwa firma będzie w przyszłym roku świętowała swój jubileusz, Gala będzie doskonałym momentem do wspólnej celebracji, czy zaproszenia Państwa klientów i partnerów. 

 

Zobacz relację z Gali CCIFP 2023 >>> 

 

Zapraszamy również na pozostałe wydarzenia CCIFP >>> 

 

Poznaj plan działań CCIFP na rok 2024 >>> 

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!