Francuski, Why Not?

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej wspólnie z Uniwersytetem Warszawskim, Alliance Française, PROF-EUROPE Stowarzyszeniem Nauczycieli Języka Francuskiego, Francusk? Izb? Przemysłowo- Handlow? w Polsce oraz Wydawnictwem Szkolnym PWN organizuje w Warszawie II Konferencję "Francuski, why not?" która odbędzie się w pi?tek 18 maja 2007 roku, o godz. 11.00 w Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego przy ulicy   Dobrej 56/66.

Patronat Honorowy nad imprez? obj?ł Jego Ekscelencja Ambasador Francji Pierre Ménat

Zapraszamy uczniów, studentów i nauczycieli do wzięcia udziału w interaktywnych warsztatach p.t. "Invitation au voyage – le nomadismeculturel" poświęconych   europejskim wędrówkom kulturalnym. Warsztaty prowadzone będ? w języku francuskim.

Nauczyciele języka francuskiego będ? mogli wzi?ć udział w   "Forum wymianydoświadczeń", które odbędzie się po południu. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem tppf(@)tppf.com.pl

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!