Francuski Pawilon na 6. Targach CSR


Stadion Narodowy

Język : polski

Cena :
podana w ofercie

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Francusko Polska Izba Gospodarcza już po raz drugi wystawi Francuski Pawilon. Jest to atrakcyjnie zaaranżowana i dobrze widoczna przestrzeń. Dzięki wspólnej reprezentacji możemy Państwu zaproponować niższe koszty uczestnictwa.

Możliwość wpisania się na listę rezerwow?.  
KONTAKT Katarzyna Szczecińska katarzyna.szczecinska@ccifp.pl

OFERTA dla Wystawców Francuskiego Pawilonu (projekt stoiska i koszt uczestnictwa)>>>
FORMULARZ DLA WYSTAWCY FRANCUSKIEGO PAWILONU>>>
REGULAMIN>>>
Targi CSR to niew?tpliwie ciekawy i bezpośredni sposób na komunikację działań CSR, ale też możliwość nawi?zania współpracy, wymiany doświadczeń i możliwość pozycjonowania się względem innych firm pod k?tem poziomu   zaawansowania działań CSR. Odwiedzaj?cy Targi CSR to przed wszystkim przedstawiciele administracji państwowej, środowisk naukowych, mediów, organizacji pożytku publicznego, osoby zainteresowane tematyk? CSR i menadżerowie firm. W trakcie Targów uczestnicy i wystawcy będ? mogli wysłuchać debat i konferencji, które w tym roku będ? poświęcone edukacyjnej roli biznesu.

Więcej o 6. Targach CSR>>>

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!