Forum MŚP – Duże Firmy - czwartek 20 marca 2014


Hotel Golden Tulip w Warszawie (ul. Towarowa 2)

Język : polski / francuski

Cena :
150 PLN + VAT / 1 osoba (zgłoszenia przesłane do 14 marca), 200 PLN + VAT / 1 osoba (zgłoszenia przesłane po 14 marca)

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Aby realizować powyższe zadanie w 2011 roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy dla swoich firm stowarzyszonych „Forum MśP - duże firmy”, podczas którego dyrektorzy z 5 dużych firm spotkali się z przedstawicielami ponad 50 MśP, a podczas ostatniej edycji Forum (w 2013 r.), 32 dyrektorów z 12 dużych firm spotkało się z 82 przedstawicielami ponad 60 MśP. Ocena pierwszej, jak i kolejnych, z roku na rok coraz większych edycji Forum była bardzo pozytywna i wielu naszym firmom z sektora MśP zależy na kontynuacji takich spotkań.

Wybiegaj?c naprzeciw tym oczekiwaniom w czwartek 20 marca 2014 w godz. 13.00 – 18.00  zorganizujemy kolejn?, 4. edycję Forum, podczas którego dyrektorzy - HR, zakupów, finansowi, administracyjni i inni – przedstawiciele dużych firm stowarzyszonych w CCIFP będ? do dyspozycji przedsiębiorców z sektora MśP. Od godz. 13.00 zaprosimy Państwa na wspólny lunch, a od godz. 14.00 na 15-minutowe spotkania.

Udział w Forum dla MśP jest płatny (zgłoszenia przesłane do 14 marca: 150 PLN + VAT / 1 osoba, po 14 marca: 200 PLN + VAT / 1 osoba) i dostępny jedynie dla firm stowarzyszonych.

W celu wzięcia udziału w Forum uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Formularz Zgłoszeniowy>>>

Zgłoszenia przyjmujemy najpóźniej do 18 marca br., po tym terminie nie będ? akceptowane.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z  warunkami udziału w Forum zamieszczonymi w powyższym   formularzu.   Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji na temat najbliższego Forum udzieli Państwu: Malgorzata.Oleszkiewicz(@)ccifp.pl.

Gor?co zachęcamy Państwa do udziału.

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!