Forum

Forum eksportu - spotkanie z Dyrektorami Izb Francuskich z krajów Europy Środkowej

CCIFP
Al. Jerozolimskie 93, Warszawa
02-001
Warszawa
Polska

Język : francuski / angielski

Cena :
bezpłatne

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Szukasz nowych rynków? Chcesz sprawdzić, czy Twój produkt lub usługa mają szansę rozwoju w innych krajach? Przyjdź na pierwsze Forum eksportu organizowane przez CCIFP i porozmawiaj o swoich szansach eksportowych w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, w Chorwacji, Serbii, Rumunii oraz we Francji.

 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza zaprasza na pierwsze Forum eksportu organizowane w dniu 16 stycznia 2020 w siedzibie CCIFP (Al. Jerozolimskie 93). Do Państwa dyspozycji będą Dyrektorzy 7 Izb Francuskich z regionu Europy Środkowej, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące:

 • najszybciej rozwijających się sektorów gospodarki w danym kraju
 • specyfiki rynku lokalnego
 • szans na rozwój produktu lub usługi w danym kraju
 • wymogów formalnych dotyczących eksportu na dany rynek
 • ogólnych informacji na temat gospodarki i prowadzenia biznesu, z uwzględnieniem różnic kulturowych

Podczas indywidualnych spotkań B2B będziecie Państwo mogli poznać specyfikę danego rynku i przekonać się, który kierunek będzie najlepszy dla Waszej firmy. 

W Forum wezmą udział:

 • Agnes Ducrot - Dyrektor Generalna Izby Francuskiej na WĘGRZECH oraz Edina Gyulai - Kertesi, Kierownik Centrum Rozwoju Biznesu w Izbie węgierskiej
 • Michal Macko - Dyrektor Generalny Izby Francuskiej w CZECHACH
 • Zuzanna Desvergnes, Dyrektor Generalna Izby Francuskiej na SŁOWACJI oraz Daniela Danisowa, Kierownik Centrum Rozwoju Biznesu w Izbie słowackiej
 • Adriana Record, Dyrektor Generalna Izby Francuskiej w RUMUNII
 • Marco Klenovic, Dyrektor Generalny Izby Francuskiej w CHORWACJI
 • Sanja Ivanic, Dyrektor Generalna Izby Francuskiej w SERBII
 • Monika Constant, Dyrektor Generalna Izby Francuskiej w Polsce oraz Lilla Bacha, Kierownik Centrum Rozwoju Biznesu Le Booster w CCIFP, które odpowiedzą na pytania dotyczące FRANCJI i rynków frankofońskich

Wydarzenie będzie miało formę indywidualnych, 30-minutowych spotkań z wybranymi przez Państwa Dyrektorami Generalnymi lub Kierownikami Centrum Rozwoju Biznesu danej Izby. Językiem roboczym spotkań będzie francuski lub angielski. Spotkania odbywać się będą w siedzibie CCIFP w godzinach 9:30 - 13:00, według wcześniej ustalonego harmonogramu przygotowanego wedle Państwa preferencji. 

Udział w Forum jest bezpłatny.  ZAPRASZAMY

W celu rejestracji prosimy o wypełnienie FORMULARZA ZAPISU >>> i odesłanie go na adres sylwia.bojanowska(@)ccifp.pl, do dnia 13.01.2020. 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O POSZCZEGÓLNYCH RYNKACH (informacje w języku francuskim; wersja polska zostanie opublikowana wkrótce)

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19