Komitety  •  Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Prawo

Elektromobilność: Możliwe formy finansowania

Język :
polski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : W celu rejestracji prosimy o zalogowanie się. Wydarzenie wyłącznie dla członków CCIFP.

Liczba miejsc dla firm doradczych jest ograniczona.

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy Państwa na spotkanie, na którym porozmawiamy o finansowych aspektach elektromobilności.

Zapraszamy Państwa na spotkanie, na którym porozmawiamy o finansowych aspektach elektromobilności.

Eksperci w tej kwestii, m.in. pan Radosław Kitala z firmy ARVAL Service Lease specjalizującej się w formach wynajmu długoterminowego floty samochodowej, przedstawią, jak można wykorzystać program „Mój prąd” z perspektywy magazynowania energii oraz jakie opcje finansowania zakupu i leasingu samochodów elektrycznych osobowych i dostawczych są dziś dostępne dla przedsiębiorstw i osób prywatnych.  

Elektromobilność to jednak nie tylko elektryczne pojazdy – to też rewolucja w infrastrukturze, bez której użyteczność tych pojazdów będzie ograniczona. Kto sfinansuje jej budowę? Skąd będą pochodzić środki na jej rozwój? Kiedy ma powstać i jaka? Czy to zaspokoi rosnące potrzeby?

Na te i inne Państwa pytania prelegenci odpowiedzą podczas spotkania, które odbędzie się 11 maja 2022, w godzinach 14 – 15.30. Spotkanie będzie miało formę hybrydową i będzie w nim można uczestniczyć fizycznie lub za pośrednictwem platformy ZOOM.

Komitet skierowany jest do firm, które płacą składkę na poziomie standard lub wyższą. Ponadto, firmy członkowskie pragnące należeć do jednego z Komitetów muszą prowadzić działalność zawodową związaną z tematami prac Komitetu.

Liczba miejsc dla firm doradczych jest ograniczona. 

Regulamin komitetów dostępny jest: TUTAJ

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!