Członkowie  •  Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

„Efektywna współpraca z Filipińczykami”

Język : polski

Cena :
WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP
Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

Manila, stolica Filipin jest jedną z największych metropolii globu. Same Filipiny są krajem zróżnicowanym etnicznie i dlatego słychać tu ponad 150 języków. Filipińczycy są niezwykle radosnymi i pogodnymi ludźmi, a rodzina jest dla nich najważniejszą wartością.

Podejmując się współpracy z obywatelami Filipin powinniśmy być przygotowani na zetknięcie się z zupełnie inną kulturą. Egzotyczną i ciekawą, ale również pełną  wyzwań. Dlatego poznanie filipińskiej etykiety biznesowej wydaje się być niezbędne do zapewnienia efektywnej współpracy z Filipińczykami.

Podczas naszego spotkani w szczególności porozmawiamy o tym jak budować wzajemne dobre relacje. Ale nie tylko. Będziemy również mówić o kulturze Filipin, jak Filipińczycy spędzają wolny czas, o czym rozmawiają, co cenią oraz porozmawiamy o filipińskiej kuchni.

W trakcie spotkania:

  • Poznasz kulturę Filipin
  • Poznasz kluczowe wartości Filipińczyków
  • Zdobędziesz informację oraz praktyczne porady dotyczące współpracy z Filipińczykami
  • Zdobędziesz informację o tym jak budować zaufanie w relacjach biznesowych z kolegami/koleżankami z Filipin
  • Usprawnisz komunikację z współpracownikami z Filipin
  • Nauczysz się jak udzielać konstruktywnego feedbacku
  • Dowiesz się jak wygląda relacja szef-podwładny

Spotkanie poprowadzi:

Magdalena Żymełka – Trenerka i konsultantka. Od wielu lat związana z obszarem miękkiego HR,  a w szczególności jego kluczowymi procesami, takimi jak: onboarding, opisy stanowisk, wdrażanie oceny pracowniczej, rozmowy oceniające dla menedżerów, stawianie celów, zarządzanie talentami oraz badania zaangażowania pracowników.

Posiada doświadczenie międzynarodowe:

14 lat doświadczenia w projektowaniu, realizacji i ewaluacji programów rozwojowych, globalnych programów onboardingowych, szkoleń produktowych, programów eLearningowych, a także w projektach z obszaru zarządzania Talentami w międzynarodowych organizacjach.

Pracowała z osobami z obszarów: EMEA, APAC oraz AMER (Polska, Wielka Brytania, Estonia, Indie, Filipiny, Hong Kong, USA). Pracowała i mieszkała w USA oraz w UK.
Zarządzała zespołem Learning & Development w międzynarodowej firmie zatrudniającej ponad 2000 pracowników. Wraz z zespołem wspierała rozwój pracowników pomagając im odkrywać ich talenty i rozwijać umiejętności.

Obecnie swoim doświadczeniem menedżerskim dzieli się z menedżerami na sali szkoleniowej i zdalnie, prowadząc szkolenia dla biznesu z tematów, takich jak: doskonalenie umiejętności menedżerskich, First Time Manager, zarządzanie zespołem, w tym także rozproszonym, zarządzanie pokoleniami w organizacji, prowadzenie efektywnych spotkań, budowanie efektywnych zespołów, zarządzanie zmianą, kultura zarządzania przez wartości w organizacji, kultura feedbacku, efektywna komunikacja w zespole oraz komunikacja międzykulturowa.

Zrealizowała łącznie 6 tys. godzin szkoleń, zarówno na sali jak i zdalnie. Prowadzi szkolenia w języku polskim oraz w języku angielskim.

Partner spotkania: Sietar Polska

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.
  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!