Członkowie  •  Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Dni otwarte Ambasady Francji w Polsce 24.09.2022

Passé

L'événement est terminé.

W dniu 24 września br. w godzinach od 11:00 do 18:00 Ambasada Francji w Polsce otwiera swoje drzwi dla szerokiej publiczności. Zapraszamy rodziny, Warszawiaków, Francuzów i Polaków, by pokazać francuską obecność w Polsce.

Celem wydarzenia jest zapoznać mieszkańców Warszawy z codzienną działalnością misji dyplomatycznej, pokazać dynamiczny wizerunek Francji w Polsce, objaśnić strukturę organizacyjną Ambasady oraz pokazać panoramę francuskich przedsiębiorstw działających w Polsce.

Na terenie Ambasady, w biurach i jej ogrodach otwartych tego dnia dla publiczności, będą czekać pracownicy wszystkich działów oraz przedstawiciele firm. Będzie można skosztować specjalności kuchni francuskiej i napić się czegoś dobrego.

Po dwóch latach naznaczonych kryzysem sanitarnym chciałbym wskrzesić tradycję drzwi otwartych, aby w ciągu jednego dnia mieszkańcy Warszawy i Francuzi w Polsce mogli spotkać się, by dzielić się i odkrywać wszystko to, co sprawia, że relacje francusko-polskie są tak bogate. Dzięki stoiskom wystawienniczym i programowi kulturalnemu zwiedzający będą mogli poznać kulisy Ambasady, Rezydencji Francji i jej ogrodów, a także odwiedzić stoiska wszystkich partnerów, którzy będą obecni w ogrodach i na przyległych ulicach, które z tej okazji zostaną wyłączone z ruchu samochodowego. Dzień ten będzie wyjątkową okazją do promocji francuskiej obecności w Polsce wśród szerokiej publiczności. Mam nadzieję, że będę mógł liczyć na Państwa wsparcie, abyśmy wspólnie utrzymali aktywność przedstawicieli Francji w Polsce.” - Frédéric Billet, Ambasador Francji w Polsce

Więcej szczegółów na temat wydarzenia >>>

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!