Dematerializacja faktur - wszystko o fakturach elektronicznych


CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
bezpłatne

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Celem spotkania jest przybliżenie prawnych i podatkowych aspektów w zakresie faktur elektronicznych oraz krótka prezentacja procesów księgowych przy wykorzystaniu nowych form dokumentów i nowoczesnych narzędzi.

 

>

Podczas spotkania odpowiemy na nurtuj?ce uczestników pytania w zakresie:

  • Co to jest faktura elektroniczna?
  • Czy potrzebna jest zgoda kontrahenta na otrzymywanie faktur elektronicznych i jaka jej forma jest akceptowalna prawnie?
  •   Jakie warunki należy spełnić , aby dokument elektroniczny był zgodny z regulacjami?
  • Jaka jest różnica między faktur? elektroniczn? a EDI w rozumieniu przepisów?
  •   Kiedy i czy potrzebny jest podpis elektroniczny?
  • Jakie dokumenty papierowe mog? ulec dematerializacji, a które zgodnie z przepisami należy przechowywać?
  • Jak usprawnić procesy księgowe przy użyciu nowoczesnych form dokumentów i narzędzi?
  • Itp.

Spotkanie skierowane jest do osób odpowiedzialnych za obsługę faktur i dokumentów w firmie, dyrektorów finansowych i kontrolerów odpowiedzialnych za usprawnianie procesów w działach finansowych.

Osoba prowadz?ca :

Katarzyna Kopaczewska - Managing Director

Katarzyna jest absolwentk? Szkoły Głównej Handlowej gdzie ukończyła Finanse i Marketing oraz   studia podyplomowe z dziedziny prawa podatkowego. Ma ponad 9- letnie doświadczenie w księgowości i IT.   W trakcie swojej kariery zawodowej była odpowiedzialna za restrukturyzację działów księgowości. Posiada międzynarodowe doświadczenie w implementacji systemów   finansowych ((SAP, Oracle, People Soft, Microsoft Navision). Z sukcesem podołała projektom księgowym w BDO. Jej szerokie doświadczenie obejmuje także optymalizację efektywności SSC, księgowości oraz kadr i płac podczas restrukturyzacji BDO

Zdobyła doświadczenie m.in. w : Google, Apple, 3M, MineralsTechnologies, Villeroy&Bosh, Philips Semi Conductors, Jones Lang LaSalle, Kodak, Funai, Konsalnet ect.

Partner merytoryczny :

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!