Czerwcowe Rendez-vous Biznesu. Pomiędzy ekonomią a medycyną – perspektywy dla biznesu w dobie globalnych przemian. Spotkanie online.

Język :
polski / francuski

Cena : Wydarzenie bezpłatne dla przedstawicieli firm stowarzyszonych.

Link do udziału w spotkaniu zostanie Państwu przesłany po potwierdzeniu rejestracji.

Passé

L'événement est terminé.

Jak będzie wyglądał biznes, szczególnie ten lokalny, po czasie pandemii? Zapraszamy do rozmowy pomiędzy ekonomistą a epidemiologiem.

Co się zmieni a co nie zmieni w relacjach biznesowych, w układzie powiązań handlowych, łańcuchach dostaw? Jak z perspektywy ekonomicznej a jak medycznej mogą rozwinąć się scenariusze na najbliższy rok?

 

Między innymi na te pytania odpowiedzą podczas debaty profesor ekonomii i politolog, pani Katarzyna Żukrowska i doktor nauk o zdrowiu, specjalista epidemiolog, pani Anna Baumann-Popczyk.

Serdecznie zachęcamy uczestników do przygotowania również swoich pytań, które będzie można zadać podczas sesji Q&A.

 

O prelegentkach:

Katarzyna Żukrowska, profesor ekonomii i politolog. Specjalizacja: stosunki międzynarodowe gospodarcze i polityczne. Absolwentka wydziału handlu zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej (SGPiS). W latach 1978-1993 pracownik naukowy w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych, w latach 1993-2000 analityk w Instytucie Rozwoju i Studiów Strategicznych. Od 1996 profesor w Szkole Głównej Handlowej z kilkoma funkcjami administracyjnymi. Koordynator ze strony Polski programu badań realizowanego w ramach V, VI Ramowego UE, doradca Komisarza ds. nauki w KE 2008-2012, ewaluator projektów badawczych w ramach VII Ramowego UE. 570 publikacji również w obcych językach. Doradca ekonomiczny w organizacjach międzynarodowych: NATO, OECD, KE-UE, ONZ. Specjalizacja: międzynarodowe uwarunkowania przemian systemowych, integracja europejska, finanse europejskie: UGiW i budżet UE, bezpieczeństwo ekonomiczne, międzynarodowe stosunki gospodarcze i polityczne. Strona internetowa:

http://www.zukrowska.inf.pl

 

Anna Baumann-Popczyk, doktor nauk o zdrowiu, specjalista epidemiolog. Od 2014 pracuje na stanowisku Naczelnika Wydziału Koordynacji i Nadzoru Sanitarnego Państwowej Inspekcji Sanitarnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Zaangażowana w tworzenie wytycznych i procedur dla funkcjonariuszy dotyczących zasad postępowania w związku z epidemią COVID-19. Jest wieloletnim pracownikiem naukowym Zakładu Epidemiologii, Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny. Autorka i redaktorką książek oraz szeregu prac naukowych poświęconych tematyce chorób zakaźnych oraz ochrony zdrowa. Członkini Polskiego Towarzystwa Higienicznego a prywatnie zapalona biegaczka.

Partner merytoryczny

Partner w zakresie usług tłumaczeniowych

GEMRA tłumaczenia specjalistyczne istnieje od 1992 roku. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami z całego świata. Jesteśmy bogaci ich wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi tłumaczeniowe najwyższej jakości zarówno ustne (konferencyjne, konsekutywne i szeptane, również zdalne), jak i pisemne oraz usługi powiązane. W naszym działaniu łączymy sprawność i zwinność charakterystyczne dla niewielkiej organizacji z wysokim profesjonalizmem i unikalnym doświadczeniem starannie dobranego zespołu tłumaczy oraz stałą troską o zadowolenie naszych klientów.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!