Coaching – narzędzie rozwoju dla MŚP


CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
bezpłatne, zarezerwowane dla firm stowarzyszonych w CCIFP (max. 2 osoby z firmy)

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Na wrześniowym spotkaniu Klubu MŚP mieli Państwo okazję przyjrzeć się temu, co może stać na drodze do pełnego zadowolenia z prowadzenia i sukcesu własnej firmy. Zadaliśmy sobie pytanie "Dlaczego?" i ruszyliśmy na poszukiwanie odpowiedzi. Na kolejnym spotkaniu przedstawimy jedno z najważniejszych narzędzi w tym procesie – coaching.

 

>

Wokół coachingu jest wiele legend i mitów, w tym najpopularniejsze - coaching leczy problemy i jest narzędziem korporacyjnym. Naszym celem jest, żeby każdy z Państwa wyszedł ze spotkania z pełn? jasności?, jak coaching przekłada się na konkretne rezultaty dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

Tym, którzy stoj? na czele średnich przedsiębiorstw, często zależy na doskonaleniu własnych umiejętności liderskich. Równie ważne dla nich jest  zwiększanie efektywności pracy zespołów.  

Wybór odpowiednich celów strategicznych, doprecyzowanie  wizji i misji firmy, nabycie świadomości tego, co kryje się pod określonymi kompetencjami – to wszystko s? ważne tematy w średnich przedsiębiorstwach.

Pokażemy, jak każdy może w m?dry sposób wspierać swoje decyzje coachingiem.

Prowadz?ca:

Halina Piasecka, Business&Life Coach, Dyrektor Generalna Piasecka&Żylewicz

Partner merytoryczny :

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!