Webinar  •  Szkolenie  •  Zobacz także

Cloud 2021: Regulacje prawne – bądź na bieżąco

Język : polski

Cena :
Bezpłatne dla firm stowarzyszonych CCIFP.
Wydarzenie online.

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

W swojej firmie korzystasz z rozwiązań chmurowych? Dołącz do wydarzenia i trzymaj rękę na pulsie obowiązujących regulacji!

 

Korzystanie z usług świadczonych w chmurze obliczeniowej (ang. cloud computing) jest dziś w zasadzie standardem dla każdego biznesu – nie ważne czy dużej korporacji, czy kilkuosobowej spółki. Wiele ekspertów twierdzi, że rok 2021 będzie przełomowym, jeżeli chodzi o nowe i coraz sprawniejsze wdrożenia biznesowe w obrębie chmury. I nic dziwnego, bo daje ona szansę na cyfryzację wielu procesów i usprawnienie kontaktów wewnętrznych i zewnętrznych.  

 

Ale czy wiesz, że choć chmurę ciężko będzie Ci zlokalizować, to podlega ona szeregowi regulacji prawnych, które ulegają zmianie.  W tym kontekście, szczególnie ważnym zagadnieniem jest konieczność prawidłowej ochrony danych umieszczanych w chmurze oraz bezpieczeństwa migrowanych informacji.

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, podczas którego zdobędą Państwo wiedzę konieczną do bezpiecznego i legalnego korzystania z rozwiązań w chmurze.  

 

Spotkanie poprowadzi adwokat Katarzyna Szczudlik, Partner SSW Pragmatic Solutions:

„W ostatnim czasie obserwowana jest intensyfikacja procesów migracji do chmury obliczeniowej. Z tym procesem związane są nie tylko szanse, ale i zagrożenia – w tym konieczność spełnienia wymogów prawnych dot. bezpieczeństwa migrowanych informacji. W czasie wystąpienia zostaną omówione główne regulacje dotyczące tego zagadnienia.”

 

Panel ekspercki będzie uzupełniony sesją Q&A, podczas której prowadząca odpowie na Państwa pytania i wątpliwości.

 

 

Partner spotkania

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!