Networking

Business Breakfast CCIFP: Presja płacowa, a utrzymanie pracowników – porozmawiajmy o aktualnych wyzwaniach dla przedsiębiorców

siedziba firmy CRIDO
ul. Towarowa 28 (Generation Park Z)
00-839
Warszawa
Polska

Dla firm stowarzyszonych
Język : english

Cena :
Spotkanie bezpłatne, zarezerwowane dla kadry zarządzającej firm członkowskich uiszczających składkę 6 200 pln lub więcej.
Spotkanie odbędzie się w języku angielskim. Liczba miejsc jest ograniczona.

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

Zapraszamy na najbliższe spotkanie Business Breakfast, w którego trakcie porozmawiamy o wyzwaniach związanych z utrzymaniem zaangażowania pracowników w obliczu stale rosnącej presji płacowej. Jak w tych okolicznościach pogodzić oczekiwania zespołu z możliwościami budżetowymi firmy?

Przepisy „Nowego ładu” i ciągłe zmiany w sposobie naliczania wynagrodzeń, a także aktualne wyzwania związane z rekordową inflacją i destabilizacją rynków wynikającą z prowadzonej wojny w Ukrainie, stanowią duże wyzwanie dla przedsiębiorców i rynku pracy.

Wraz z ekspertami z firmy Crido: Michałem Wodnickim i Edytą Defańską-Czujko, porozmawiamy o sposobach radzenia sobie z presją płacową i możliwościach, które mają firmy w obszarze zwiększania benefitów dla pracowników bez uszczerbku dla budżetu.

W programie:

  • Jak wygląda obecna sytuacja na rynku pracy?
  • Jakie możliwości mają przedsiębiorcy, by zwiększać wynagrodzenie netto bez ponoszenia dodatkowych kosztów?
  • Jak firmy zmieniać będą wysokości wynagrodzeń w 2023 roku – wyniki ankiety prowadzonej przez CRIDO wśród przedsiębiorców.
  • W jaki sposób zatrzymać odpływ pracowników?

Do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby zarządzające największymi firmami zrzeszonymi w CCIFP, a także Dyrektorów HR, by w takim gronie wymienić się doświadczeniami i porozmawiać o sytuacji i wyzwaniach w poszczególnych firmach i sektorach.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 26.09.2022 na adres mariusz.kielich@ccifp.pl lub poprzez formularz zapisu na stronie >>>.

Udział w Business Breakfast jest bezpłatny, a liczba uczestników jest ograniczona. Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

 


 

O formule Business Breakfast:

Wydarzenie skierowane do kadry kierowniczej średnich i dużych firm członkowskich. Spotkania koncentrują się wokół aktualnych tematów biznesowych lub prezentacji branżowych. Tematy te, przedstawione z perspektywy kadry zarządzającej, mają zachęcić do wspólnej dyskusji, wzajemnej inspiracji i networkingu.

Spotkania skierowane są do kadry zarządzającej średnich i dużych firm zrzeszonych w CCIFP, opłacających składkę członkowską w wysokości min. 6200 zł.

Kontakt: Mariusz Kielich, mariusz.kielich(@)ccifp.pl

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!