Business Breakfast CCIFP - konsekwencje sytuacji w Ukrainie dla przedsiębiorstw w Polsce

siedziba CCIFP, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Język :
polski

Cena : BEZPŁATNE, dedykowane wyłącznie kadrze zarządzającej średnich i dużych firm zrzeszonych w CCIFP - składka standardowa lub większa

Uprzejmie informujemy, że liczba osób na spotkaniu jest ograniczona. Zapraszamy jednego reprezentanta z firmy.

Prosimy o zapoznanie się z regułami spotkania.

Passé

L'événement est terminé.

W gronie prezesów rozmawiać będziemy o konflikcie w Ukrainie, zaangażowaniu firm, podjętych działaniach i scenariuszach rozwoju sytuacji.

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją w Ukrainie zmieniamy temat pierwszego spotkania Business Breakfast. W gronie prezesów firm stowarzyszonych chcemy wymienić się informacjami i analizami na temat tego w jaki sposób firmy dostosowują swoje działania do obecnej sytuacji, jakie scenariusze biorą pod uwagę, a także jakie działania planują podjąć w najbliższej przyszłości.

Na spotkaniu chcemy porozmawiać o:

  • działaniach prowadzonych przez firmy w kontekście współpracy gospodarczej ze Wschodem, transportem, dostawami
  • zaangażowaniu biznesu w pomoc Ukraińcom
  • bieżących wyzwaniach związanych z organizacją pracy i wsparciem pracowników
  • współpracy z pozostałymi oddziałami, w tym zlokalizowanymi w Ukrainie i Rosji
  • analizie sytuacji i możliwych scenariuszach rozwoju konfliktu, a także konsekwencji dla firm w Polsce

Wszyscy mierzymy się z wyzwaniami niespotykanymi do tej pory, dlatego też chcemy wymienić się doświadczeniami, poznać Państwa działania i potrzeby, by móc planować kolejne spotkania i dostarczać Państwu niezbędnych informacji.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 7.03.2022 na adres: ccifp(@)ccifp.pl. Uprzejmie informujemy, że liczba osób na spotkaniu jest ograniczona. Zapraszamy jednego reprezentanta z firmy.

*Spotkanie w języku polskim. Osoby francuskojęzyczne zapraszamy na spotkanie w środę 9 marca.

*Ze względu na Państwa bezpieczeństwo, wydarzenie będzie podlegać rygorom sanitarnym. Prosimy o przygotowanie oraz okazanie aktualnego dowodu szczepienia (cyfrowego lub papierowego) przy wejściu na wydarzenie. W przypadku braku pełnego szczepienia udział w spotkaniu będzie możliwy po przedstawieniu negatywnego wyniku testu Covid19, nie starszego niż 48 godzin.

 


 

O formule Business Breakfast:

Wydarzenia w formie śniadania odbywające się raz na dwa miesiące i dedykowane kadrze managerskiej średnich i dużych firm członkowskich, wokół aktualnego tematu biznesowego lub prezentacji sektora, dają tez możliwość poznania firmy organizującej spotkanie.

Spotkania są przeznaczone dla kadry zarządzającej średnich i dużych firm zrzeszonych w CCIFP, płacących składkę min. 6200 PLN.

Kontakt: Antonina Sobczak

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!