29.11 Klub marketingu i PR


CCIFP, Widok 8, Warszawa

Cena :
BRAK WOLNYCH MIEJSC

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Relacje z mediami, czyli jak współpracować z dziennikarzami ?

 

Tylko dobre poznanie i zrozumienie mediów - ich potrzeb, charakteru pracy, sposobu działania wydawców, producentów i dziennikarzy - pozwala na skuteczne wykorzystanie mediów do naszych celów.

Pamiętajmy jednak, że media mog? być czasem niczym materiał wybuchowy. Współpracuj?c ze specjalistami, którzy  znaj? ich oczekiwania i sposób działania, będ? z pewności? bardziej skłonni, by wykonać dla nas bardzo użyteczn? i dobr? pracę.

 

DATA:                                     wtorek, 29 listopada 2011, godz.: 16:00 – 18:00

MIEJSCE:                         siedziba CCIFP, ul. Widok 8 (7 piętro), Warszawa

 

W trakcie spotkania omówimy:

 

 ?                     Współpraca z dziennikarzem – od czego zacz?ć i jak budować długotrwałe relacje?

 ?                     System pracy dziennikarzy i redakcji

 ?                     Jak inspirować dziennikarzy do podejmowania tematów zwi?zanych z nasz? firm?/mark?/produktem/usługami? Co i jak przygotować, by ich zachęcić do publikacji naszych materiałów?

 ?                     Co wolno nam w kontaktach z mediami, a czego bezwzględnie należy unikać?

 ?                     Sytuacje trudne w relacjach z mediami (sprostowania, wycofywanie materiału do publikacji, błędy w publikacjach na nasz temat, etc.)

 

Spotkanie poprowadz?:

Katarzyna Pawlikowska-Poleszak i Monika Bębnowska zagencji komunikacji marketingowej Garden Of Words.  Notki biograficzne >>>

Partner merytoryczny:

http://www.gardenofwords.eu/

BRAK WOLNYCH MIEJSC

--------------------------------------------------------------------------------------------------  

Celem spotkań Klubu marketingu i PR jest umożliwienie wymiany kontaktów i doświadczeń zawodowych dla osób pracuj?cych w działach marketingu, komunikacji czy PR w firmach. Spotkania te s? zaproszeniem do nieformalnej dyskusji na zaproponowany temat.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Uczestnictwo jest bezpłatne, zarezerwowane dla firm stowarzyszonych w CCIFP (max. 2 osoby z firmy). Ilość miejsc ograniczona.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!