26.10 Klub Transportu i Logistyki


CCIFP

Cena :
bezpłatne

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Inauguracyjne spotkanie Klubu Transportu i Logistyki
26 października (środa) o godz. 16.30

 Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa ma przyjemność zaprosić Państwa na inauguracyjne spotkanie  

Klubu Transportu i Logistyki

z udziałem Pana  Jarosława Waszkiewicza, Dyrektora Departamentu Dróg i Autostrad Ministerstwa Infrastruktury

Miejsce : siedziba CCIFP - ul. Widok 8, Warszawa  

Powołany w odpowiedzi na potrzeby firm członkowskich CCIFP, Klub ma na celu stać się miejscem wymiany doświadczeń zawodowych kadr firm transportowych i logistycznych.

16.30 : Inauguracja Klubu - Pani Monika Constant, Dyrektor Generalna  CCIFP

17.00 : Przedstawienie nowego systemu opłat viaTOLL - Pan Andrzej Waszkiewicz, Dyrektor Departamentu Dróg i Autostrad w Ministerstwie Infrastruktury

viaTOLL to elektroniczny system poboru opłat drogowych, który działa w Polsce od 1 lipca 2011 i zast?pił dotychczasowe winiety. Obowi?zkowy jest dla wszystkich pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej większej niż 3500 kg. Pojazdy musz? być wyposażone w specjalne urz?dzenia. Gdzie obowi?zuje? Na jakich zasadach? Jakie będ? kolejne etapy jego wdrażania? Na te pytania odpowie Państwu Dyrektor Departamentu Dróg i Autostrad Ministerstwa Infrastruktury, Pan Andrzej Waszkiewicz.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie Państwa obecności do  dnia 21  października : Aneta Kowalik, membres(@)ccifp.pl,  lub telefonicznie : 22 690 68 81.  

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!